AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr Numan Kurtulmuş Tosya'da

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr Numan Kurtulmuş Tosya'da

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde halka hitap eden Dr. Numan Kurtulmuş, ”31 Mart'ta yapılacak seçimlere çok az bir süre kaldı. Artık son düzlüğe geldik. Sizin artık bu son düzlükte kararlılığınızla sizlerin duasıyla kapı kapı çalışarak daha fazla gayret ederek Tosya'da da Kazım Şahin başkanımız, yeniden sizlerin oylarıyla açık ara başkanlığa gelecektir” diye konuştu.

31 Mart seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade eden Kurtulmuş, “Bu seçim çok önemli bir seçimdir. Şehrimize belediye başkanı seçiyoruz. İnşallah Kazım Şahin başkanımızı burada yeniden göreve getireceğiz. Yine şehir merkezinde ve ilçelerimizin hepsinde AK Partili belediye başkan adaylarımızı belediye başkanı olarak seçeceğiz. 24 Haziran'daki kararlılığımızı İnşallah bu seçimde de göstereceğiz, bu seçimlerde de sandıklarda AK Parti'yi büyük bir oyla sandıklardan çıkartıp oy patlamasıyla yeni Türkiye'nin yeni sistemini desteklediğimizi göstereceğiz. Bu bakımdan çok önemli bir seçimdir” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
harun
harun - 3 ay Önce

kimmis benzemez yaziklar olsun hizmet yok oyda yok

Bahar Çağla
Bahar Çağla - 3 ay Önce

Umarım akp genel başkan v. ilçeye müjde ile gelmiştir. İlçedeki işsizliğe, yoksulluğa, insanların borçluluğuna, fakirliğine düzensizliğe çözüm bulmuştur.

Barış Sosyal
Barış Sosyal - 3 ay Önce

Koskoca akp genel başkan vekili ilçede millet kıraathanesi açılışı yapmış. Ne güzel. Çok teşekkürler. Millet kıraathanesi sayesinde artık kıraathaneye devam ederek sosyolojik geleneksel kültür ve zihniyetlerimizden kurtulur, kentliliği öğrenir, şehirli oluruz sosyal barışı sağlarız.

vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

hepsinin konuşması aynı yapcağız dedikleri bi şey yok 15 temmuz cahape zillet beka yav kardeşim millet aç işsiz sıkıntılı bunları çözün

vaxi
vaxi - 3 ay Önce

sözun bittığı yer yazık mahfettinizde tozyamızı millette akıllanmış kör değil millet hep aynı vaatler dikili bir taş yok iki senedir devlet yatırımlı bir okul yapılmazmı hadi gectim hukumet konagı veya otovar hiç biri yok oyda yok gidin bir taşköprüye bakın akpli başkan yapmışta yapmış adam çalısmıs misafir oldum herkes seviyo sordum bu nasil biridir hiç kimseyi ayırmaz isi hizmet dediler mis gibi şehir kırik dokük yok helal olsun o koltuk lafa gelince tosya büyuk eee madem hiç olmazsa yarısı kadar hizmet yapilsaydı millet partiye değil hizmete bakar kazim devride böylece kapanmıs belliki

Ekincik62
Ekincik62 @vaxi - 3 ay Önce

Keşke Taşköprüyü değil başka biryeri örnek verseydin. Taşköprü konusunda epey sallamışsın işim gereği gezen birisiyim Bölgede bizi geçen tek ilçe Merzifon Ben Tosyayi Genel Manada Çankırı Belediyesinden bile daha başarılı buluyorum. Tosyada Belediyeye siyaseti sokan partinin adı MHP'dir. Genel secimlerde oyumu MHP 2007 ve 2015 de almıştır. Bu 2007de MHPnin parlementoda olmasını istemem 2015de ise Ülke politikası içindi. Ama Belediyede hiç bir zaman MHPye oy vermedim. Tosya yerelde Mhp nin seçim dönemlerinde hep bir itici gelen yani olmuştur. Başa dönersek Taşköprü Belediyesi sadece festival yapan bir belediyedir bir daha gidersen bence iyi bak.

Hüsamettin
Hüsamettin - 3 ay Önce

Ezanı mı protesto ettiniz Ezan okunurken alkış yaptınız.

Ahmet
Ahmet - 3 ay Önce

İyiler gelecek Tosya gülecek işAllah

tankisi
tankisi - 3 ay Önce

arkadaşlar ilcemizeyhic bir müjde yok yatirim yok millete bakanı yine secin demeye gelmisler kazim baskanda hiç bir proje sunmadi önumuzdeki günlerde sunacakmış fakat yikıp döktüklerini yapacakmıs bari hukümet konağinın temelini atsaydı belki oy çıkardı bi şey dikkatimi çekti volkan başkanın kadinlarla ilgili istihdam noktasinda elislerini satısreyonlari fikrini calmış oy moy yok


SIRADAKİ HABER