Tosya'ya 3 Adet Uzman Doktor Ataması Yapıldı

Tosya'ya 3 Adet Uzman Doktor Ataması Yapıldı

Sağlık Bakanlığı Sitesinde yer alan bilgiye göre bu ay içerisinde Kastamonu’ya 20 doktor atanacak. Kastamonu’da Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesinde bulunan sağlık tesislerine ataması yapılacak doktorlardan hepside uzman doktordan oluşuyor.

Sağlı Bakanlığı listesinde de yer alan doktor dağılımı aşağıdaki taploda gösterilmiştir. Bu listeye göre Tosya Devlet Hastanesine 1 adet İç Hastalıkları Uzman Doktor,1 adet Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman doktor ile 1 Adet Çocuk Sağlılığı ve Hastalıkları Uzman Doktor ataması yapılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 00:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Çelik
Hasan Çelik - 11 ay Önce

Kaç günlüğüne?

cevaben
cevaben @Hasan Çelik - 11 ay Önce

ömür boyu tosyada kalcakmış,tosya için okumuşlar, illada tosya diyorlarmış. salt eleştiri yapmayaın ya insanlar gelmiş işte mecburi hizmet süresince duracaklar herkesin ailesi anne babası var bi siz yoksunuz insanların hayatında bi tosya yok. saçma sapan eleştiriler yapmayın!

Ekrem Çelik
Ekrem Çelik - 11 ay Önce

Dağ Fare Doğurmş :)

Tosya icin
Tosya icin - 11 ay Önce

Bu ilcede hiçbir zaman hastane gündem den düşmez. ...temel kadrolardan 2 şer doktor olsada buranin ilçe hastanesi olduğu gercegi unutulup burda neden beyin cerrahı yok neden kalp damar uzmanı yok denilir!!!

Aziz Mustafa Kınış
Aziz Mustafa Kınış - 11 ay Önce

Hayırlı olsun

Meral demirci
Meral demirci - 11 ay Önce

Çok iyi olmuş hayırlı olsun

Fatih kıran
Fatih kıran - 11 ay Önce

Nerde lan bu doktorlar hastaneden geldim işe yarar Birtane doktor yok

Mustafa Buğrahan DALCIOGLU
Mustafa Buğrahan DALCIOGLU - 11 ay Önce

Güzel Tosyama Herşey yakışır.

Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz - 8 ay Önce

Sayın Doktorlarımıza hoşgeldiniz diyorum. Şunu anlamakta zorlanıyorum. evet Doktorlarımız tayin olup gittiği zaman üzülerek olumsuz yorumlar yapıyoruz ancak. 3 Tane doktor atanmış. Artık atanma haberlerinin altına bile olumsuz yorumlar yapılıyorsa bu beni gerçekten şaşırtıyor.
Tosya'da kim hizmet ettiyse şeytan taşlar gibi adam taşlıyorusunuz. Bu ilçede Kimse görev almak istemiyor. Tiksinti getirdiniz. peki sizin bu ilçenin Kanalizasyonunu doldurmaktan başka ne katkınız var. Allah ıslah etsin.


SIRADAKİ HABER