Hedef 18 Mart Tarihine Kadar 1.500 Hatim Okumak

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fatih KÖSE ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

Hedef 18 Mart Tarihine Kadar 1.500 Hatim Okumak
İYC Şube Başkanı Fatih KÖSE, ilimizde eğitim gören üniversite öğrencilerine yönelik hizmetlerde her zaman öğrencilerimizin yanında yer alan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ’ a teşekkür etti.

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesinin 19 Sivil Toplum Kuruluşu ile organize ettiği “Kastamonu Tüm Şehitleri İçin Hatim Okuyor” kampanyası hakkında bilgi vererek Çanakkale, İstiklal Savaşı ve yakın dönem terörle mücadele şehitlerimiz için şuana kadar 750 hatim okunduğunu ve 18 Mart’ a kadar bu sayının 1500 olmasının hedeflendiğini vurguladı.

 Ziyaretten memnun kaldığını dile getiren Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ ise, “İlim Yayma Cemiyetinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz, İlim Yayma Cemiyeti ilimizde çok önemli hizmetler yapmaktadır. “Kastamonu Tüm Şehitleri İçin Hatim Okuyor” kampanyasına Kastamonu Belediyesi olarak biz de destek veriyoruz. Çalışmaların hız kaybetmeden devam etmesi dileğiyle kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
banner226
SIRADAKİ HABER