Yıkılan Tosya Hükümet Konağı İnşaatı İlk Resmi Açıklama Yapıldı

9 Ay önce yıkılan Hükümet Konağı ile ilğili ilk Resmi Açıklama Belediye Başkanından geldi.

Haber: Sedat Ağacıkoğlu IHA

Geçtiğimiz yıl Ocak ayında Belediye Başkanı Kazım Şahin tarafından açıklanan yeni Hükümet Konağı Projesi ve görsel fotografları sonrasında 2017 yılını Aralık ayında Hükümet Binası ve Emniyet Müdürlüğü yıkıldı. Yıkım sonrasında yapım ihalesi yapılarak kısa sürede ilçeye Modern bir Hükümet Binası yapılacağı yönünde açıklamalar yapıldı.

Aradan geçen 278 gün gün sonrasında Belediye Başkanı Kazım Şahin yaptığı Basın Toplantısında tasarruf tedbirleri doğrultusunda Hükümen Konağı inşaat yapım işinde gecikmeler olacağını bu süre içinde yıkılan alanda çevre düzenlemesi yapılarak bu alanın Otopark olarak kullanılaçağını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 21:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
MErt
MErt - 6 ay Önce

Madem paraniz yok ne diye var olan binayi yiktiniz? Madem kesinlesmis bir odenek yok neden var olan binayi yiktiniz? Saldim cayira meylam gayira!!!
Gorenler is basinda gorsun. Bu yikima imazayi atan yetkilere cok buyuk para cezasi kesilmeli. Videoya bakinca yine ayni saz ekibinin is basinda
oldugunu goruluyor. Bunlar Tosyanin basina coreklendi gitmiyorlar bir turlu. Bir koltuktan kovuyorsun obur koltuga oturuyorlar.

Ahmet yavuz
Ahmet yavuz - 6 ay Önce

5 bilemedin 10 yil.

Gurbetteki Tosyalı
Gurbetteki Tosyalı - 6 ay Önce

Buna Tosya’ya pirince giderken evdeki bulgurdan olmak denir...

ahmet türksoy
ahmet türksoy - 6 ay Önce

Hükümet önemli değil. Devlet kaymakamına illa ki bir oda bulur. Asıl sorulması gereken paranız yoktu neden iki okulu yıktınız? O mahallelerde oturan aileler çocuklarını servisle uzak okullara göndermek zorunda kaldı. 16 yıldır sürdürülen yap bina yık bina (müftülük, hastane) politikasının bir yerde çökeceği belliydi. Olan her zaman ki gibi garibana oldu

Canan
Canan - 6 ay Önce

Memleketin otoparka da ihtiyacı var

SIRADAKİ HABER