YENİ BAŞKAN OSMAN GÖK

Tosya ilçe bünyesinde hizmet gösteren Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Genel Kurul Toplantısı yapıldı ve Yeni başkan ve Yönetim seçildi.

YENİ BAŞKAN OSMAN GÖK
banner266

Haber &Foto:Sedat Ağacıkoğlu
Tosya’da faaliyet gösteren ve taşımacılık konusunda oldukça güçlü yere sahip olan S.S Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde, genel kurul olağan toplantısı, yönetim ve denetim kurulu üyelerinin belirlenen saatte toplantıya gelerek toplantı yapıldı.Toplantı tarihi ve saati daha önceden ilan edilen toplantıya,Kastamonu’dan gelen hükümet komiserleri Sanayi ve Ticaret İl Hükümet Komseri Murat ,Nedim Duman ve üyeler hazır bulundu.


 “2011 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı yapılmak üzere,Bahçelievler mahallesi Selakırı mevkii D-100 karayolu üzeri kooperatif salonunda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı temsilcileri gözetiminde toplandı.

Toplantıda yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu, bilanço ve gelir gider tablosu sunuldu. S.S Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimine aday olan Osman Gök;’’Kooperatifimize daha iyi hizmet alabilmek için ve üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için bu seçimde arkadaşlarımızla birlikte bu hizmete  aday olduk. Dedi.

Yapılan seçimde Osman GÖK ve ekibi ile Hasan İRTİK  ve ekibi arasında yapılan seçimde kazan OSMAN GÖK ve Yönetimi oldu

Seçimden önce üyeler arasında hararetli tartışmalar ve söz düellosu oldu.Zaman zaman Divan Başkanının ve hükümet komiserinin müdahale  ettiği genel kurul sonunda yapılan seçimi Osman GÖK kazandı.

Seçimden sonra her iki başkan birlerini tebrik ettiler.Hasan İRTİK verdiği demeçte ‘’Yüzümüzün akı ile geldik ve Yüzümüzün akı ile gidiyoruz bundan sonra yeni yönetime başarılar dileriz’’ dedi

www.tosyahaberleri.com olarak yeni seçilen OSMAN GÖK VE YÖNETİMİN tebrik eder başarılar dileriz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
EDİP HAKKI
EDİP HAKKI - 8 yıl Önce

SEZAR ın HAKKI SEZAR verilmesi GEREKEN BİR SEÇİMDİ. AMA ŞOFÖR ESNAFININ GERÇEKLERİ GÖREMEMESİ BİR DEFA DAHA ÖNE ÇIKMIŞ BULUNUYOR. 40 YILDIR BÖYLE BİR TESİSİ GÖREMEYEN ŞOFÖRLERE, BİR HEVES UĞRUNA KOLTUK PEŞİNDE KOŞAN İNSANLARA YAZIKLAR OLSUN. HASAN İRTİK GERÇEKTEN RÜZGAR GİBİ GELDİ BAŞARDI, DAHA ÖNCE OSMAN GÖK ün de BU ŞOFÖRE KAZANDIRAMADIĞI TESİSİ VE HİZMETİ KAZANDIRDI. ŞOFÖRLER BİLMESE ALLAH BİLİYOR. ÖMRÜN UZUN, BAŞARILARIN DEVAMLI OLSUN HASAN İRTİK. MADEM OSMAN GÖK ü ÇOK SEVİYORDU BU ŞÖFERLER ÖNCEKİ SEÇİMDE NİÇİN DÜŞÜRMÜŞLERDİ ONLARA SORMAK LAZIM.

brütüs
brütüs - 8 yıl Önce

yeni başkan osman gök'e başarılar dilerim öncelikle. haberde bi eksiklik var gördüğüm kadarıyla. yapılan toplantıda hasan irtik aklanmadı bu atlanmış. sezarın hakkı verilmek istense benim bildiğim sezar eski yönetime iki ton sopa atardı bu yaptıklarından sonra. birde ağababası olanlarada tabiki

SIRADAKİ HABER