Vergi Haftası Etkinlik Kutlamaları Tosya’da başladı

Vergi Haftası Etkinlik Kutlamaları Tosya’da başladı

Vergi Haftası Etkinlik Kutlamaları Tosya’da başladı

KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesinde 27 Şubat 5 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kutlamaları başladı.

 Kutlamalar saat 09.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başladı. Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan törene Vergi Dairesi Müdürü Yüksel Yormaz, vergi dairesi personeli, serbest muhasebeci ve mali müşavirler katıldı. Tören çelenk sunumunun ardından İstiklal Marşı okunması ve Saygı Duruşuyla sona erdi. Törenin ardından Vergi Dairesinde çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 Kutlamalar makam ziyaretleri ile devam etti. İlk ziyaret Kaymakamlık Makamına yapıldı.  Vergi Dairesi Müdürü Yüksel Yormaz personel ile birlikte Kaymakam Deniz Pişkin’i makamında ziyaret etti. Çiçek takdiminin ardından kutlama rozetini taktı.

 Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Vergi Dairesi Müdürü Yüksel Yormaz; "Eğer vergi konusunda bilinçli bir toplum olursak bu bilinç bize yatırımların ve hizmetlerin daha etkin ve daha kaliteli yürümesi için bir gerekçe olacaktır. Toplumda bu bilinci yaygınlaştırmamız lazım. Vergi haftasının hayırlı olmasını ve ülkemiz için de vergi konusunda bilinçli bir toplum yaratılması için vesile olmasını diliyorum” dedi.

 Vergi Haftası kutlama etkinlikleri bugün öğrencilerin Vergi Dairesini ziyareti ve mükellef ziyaretleri ile devam edecek.

 

banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER