Vatandaş İş Makinelerinin Meydanda Bekletilmesine Tepkili

Vatandaş İş Makinelerinin Meydanda Bekletilmesine Tepkili
banner266

Tosya'da güniçinde başlayan şiddetli kar yağışı sonrası ilçe merkezinde ana artel yollarda ve ana caddelerde meydana gelen buzlanma Trafik kazalarını ve sorunları beraberinde getirdi. 

İlçe Merkezinde Belediye ekipleri kısa süreli bir çalışma yapsada devam eden kar yağışı nedeni ile meydana gelen buzlanma sonucu kazlar meydana geldi. Özellikle geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz fakat yetkililerin görmemezlikten geldiği ''İş Makineleri Cumhuriyet Parkında niçin duruyor'' sorumuza bir türlü cevap alamamıştık. Akşam saatlerinde kar yağışı ve buzlanma nedeni ile ilçe merkezinde çok sayıda sürücü mağduriyet yaşarken sonrasında ufak çaplı maddi hasarlı Trafik Kazaları meydana geldi.

Bu duruma çok sayıda vatandaş sosyal medya üzerinden şikayetlerini dile getirirken bir vatandaşın yapmış olduğu yorum yaşanan mağduriyeti ve şikayeti en güzel şekilde dile getirmiş oldu.

Vatandaşlar Tosya Belediyesinden özellikle buzlanmayı önleyici çalışmalarına ypğunluk vermesini talep etmektedir. Y

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Özalaş
Aydın Özalaş - 6 ay Önce

Aynen Hasan abi güzel tespit

tosyali
tosyali - 6 ay Önce

Aynen öyle toki 2. etapin oraya bir gelin bakın buz pisti gibi bakan yok eden yok aramak mi lazım illa işiniz ne sizin hizmetten başka. seçim günü sandığa yansır bu yapılmayan hizmetleriniz...

vatandaş
vatandaş - 6 ay Önce

SADECE TOKİ DEĞİLKİ ÇARŞI İÇİNDE HİÇ YOL AÇIDLIĞINI GÖRMEDİM SÜS DİYE Mİ KOYDULAR O KEPÇELERİ ORAYA

Hasan Köle
Hasan Köle @vatandaş - 6 ay Önce

Pazartesi günü kalabalık olsun o zaman temizleriz diye düşündüler heralde. Dostlar alışverişte görsün :)
Kepçe dolaşıyor çarşının içinde.

tosyali
tosyali - 6 ay Önce

Bunların Yapacağı Belediyecilik ancak Bukadar olur Memlekete hizmet yokki şimdi de oy isterler ARTIK herkezden Bu isin artik Sonu Geldi Yeter diyelim ARTIK

Mehmet Bey
Mehmet Bey @tosyali - 6 ay Önce

Başkanımızın hizmet etme gayreti gibi bir sorunu derdi yok ki. koltuk gayet rahat. oy da geliyor. neden uğraşsın. belediye personeli akşama kadar çay sigara. Onlar da hallerinden memnun. Toplumlar layık oldukları gibi yönetilirmiş. Demek ki biz de buna layığız..Başkanıma selam.

nurhan
nurhan - 6 ay Önce

Kış gelince bizim belediye kış uykusuna yatıyor.Hiç mi tuzları ya da kumları yok..Bir sürü çalışanı var.Bahar gelince ancak ot yoldurur onlara..Acaba araçların kayıp kaza yapmasını seyredip zevk mi alıyorlar?Bir kış da Allah aşkına şu yollara bir iyilik yapın..Yarın okullar açılacak ve içi çocuk dolu servisler yine kayacak..

Tosyalı
Tosyalı - 6 ay Önce

Doğru dürüst kış gününde hangi mahelle yolu açıldı ki şimdi açsınlar aramayınca gelip bakan yok güreş sahasına yukarı giden yollar açılmıyor doğru dürüst oralara atsınlar buzlanmayi önlücek bir şey

SIRADAKİ HABER