Üniversite Öğrencisi Ali Kuzyaka son yolculuğuna uğurlandı

Sinao'da meydana gelen otobüs kazasında hayatını kaybeden Tosyalı Üniversite Öğrencisi Ali Kuzyaka son yolculuğuna uğurlandı

Üniversite Öğrencisi Ali Kuzyaka son yolculuğuna uğurlandı

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA)- Sinop’un Saraydüzü ilçesinde önceki gün meydana gelen otobüs kazasında hayatını kaybeden Üniversite Öğrencisi Ali Kuzyaka son yolculuğuna uğurlandı.

Sinop’un Saraydüzü İlçesi ile Çorum'un Kargı İlçesi arasında, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu meydana gelen otobüs kazasında Sinop Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi olan Tosya Ali Kuzyaka (19) da hayatını kaybetmişti.

Ali Kuzyaka için dün Cuma namazına müteakip cenaze namazı kılındı, helallik alındı. Kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin omuzunda son yolculuğuna uğurlanan Ali Kuzyaka Suluca Köyü’nde defnedildi.Merhum Ali Kuzyaka'nın cenaze namazına Tosya'da yeni göreve başlayan ilçe Kaymakamı Deniz Pişkin katılarak aileye ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Cenaze namazında arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Ali Kuzyaka’nın Tosya Anadolu Lisesi mezunu olduğu ve Sinop Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 1. Sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi.


banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER