Türk Diyanet Vakıf-Sen Tosya Kahvaltı Programı

banner266

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu´nun Tosya İlçesinde Türk Diyanet Vakıf-Sen Tosya İlçe Temsilciliği tarafından bilirlik ve beraberlik amacı ile kahvaltı programı düzenlendi.

Doğramacı Restoran da düzenlenen kahvaltıya Türk Diyanet Vakıf-Sen Başkanı Nuri Ünal, Başkan Yardımcısı Osman Barışoğlu, Tosya Belediye Başkanı, AK Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil,İlçe Başkanı Dündar Özurgancı, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç, İlçe Başkanı Murat Aşçı , Türk Diyanet Vakıf-Sen Tosya Din Gönüllüleri Dernek Başkanı Abdullah Erçelebi, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Ünal vakıf üyeleri ve eşleri katıldı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Daha sonra Kuran-ı Kerim okuma Karadeniz bölge birincisi Kamil Gezer hocanın Kuran Kerim Tilaveti ile devam etti. Kahvaltı programı sonrasında ilçede görev yapan ve Hafızlıklarını başarı ile tamamlayan din görevlilerine plaket ve hediye takdimi ile devam etti.

Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal kahvaltı programına katılan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek ‘’ Birlik ve beraberliğimizi sağlamak sendikamızın çalışmalarını daha da güçlendirmek adına sık sık üyelerimiz ile bir araya gelmeye özen gösteriyoruz.  Bu sabahta bunun için bir aradayız. Amacımız, böyle ortamlarda birlik beraberlik ruhu içinde sohbet etmek, konuşmak, görüşmek. Sadece ülke meseleleri değil günlük yaşantımızda olan konuları da görüşmektir.  Biz kocaman bir aileyiz ve bu ailenin birlik beraberlik ruhunu canlı tutmak istiyoruz. Kahvaltımıza katılan tüm üyelerimize teşekküre diyorum” dedi.

Program sonunda Sendika temsilcileri ve din görevlilerinin fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 (SDA-

YORUM EKLE
YORUMLAR
baks bani
baks bani - 4 ay Önce

imamlar sendika kurmuş anladığım kadarıyla..sendikalar yapıları gereği toplu sözleşme yapar ve gerekirse grev yaparlar...şimdi soruyorum..sendikalı imam arkadaşlar maaş beğenmeyince grev yapıp namazı mı kıldıramayacak..ayrıca sendika başkanı en zor işin kendi işleri olduğunu söyledi... gerçekten çok zor işleri....çok zor bir meslek....

YENİDOĞAN
YENİDOĞAN - 4 ay Önce

+Başkanım 9 senedir ne yaptın tosyaya anlat dinleyelim
-.......
+Başkanım neden konusmuyorsunuz?
-VAllahi bi şey yapmamişez

Osman
Osman @YENİDOĞAN - 4 ay Önce

Doğramacı Hotel’de teras keyfi yaptırmak..!

vatandaş
vatandaş - 4 ay Önce

diyanet ne iş yapar bi açıklama açıklayabilen varmı. devletin en büyük bütçesi diyanere ayrılır ama her hafta camilerde yine para toplanır. din konusunda adamlar televizyonlarda her türü safsatalığı yapıyor diyenetten bir ses çıkmıyor. adam oyunuzu bize verin cennete tapunu olsun diyor diyanetten ses yok oyunuzu bize verin ahirette hesap sorulmaz diyor yine ses yok . din konusunda kime güvenecez kimden bilgi alacağız.

C/ç
C/ç - 4 ay Önce

Yiyin efendiler yiyin aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin

SIRADAKİ HABER