Tosya’nın Seyir Tepe Teras Projesi Yapılmayı Bekliyor

Tosya’nın Seyir Tepe Teras Projesi Yapılmayı Bekliyor

banner266

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu´nun Tosya İlçesinde 2016 yılında haberlere konu olan ‘’Seyir Tepe Teras’’ projesi aradan geçen 2 yıl 2 ay 2 gün gibi uzun süre içinde ‘’ Hayal Tepe ‘’ projesine mi dönüştü.

Edinilen bilgilere göre 2016 yılında belediye yetkilileri tarafından yapılması planlanan ve hayata geçmesi halinde de Tosya için son derece önemli yatırımlardan bir olacağı düşünülen ‘’Seyir Tepe Projesi’’ belirsizliğini koruyor. Özellikle ilçenin en yüksek noktası olan Yangın gözetleme Kulesinin bulunduğu alana yapılması planlanan seyir terası modelinde sosyal alanlarında içinde olduğu alanda ilçe belediye başkanı ve yetkililer incelemelerde bulunmuştu.

Seyir Tepe Teras projesi için 794 gün önce proje yerine giderek incelemeler yapan ve konuyu değerlendiren İlçe Belediye Başkanı; “Türkiye’nin çeşitli gözde mekânlarında bu tür seyir terasları büyük ilgi görüyor. Teknik ekibimizle birlikte yaptığımız incelemelerin ardından bölgenin kademelendirmeye uygun olacağı görülmüştür. Tabi ki bu tür bir yatırımı yapmak ilerleyen süreçte düşünülmektedir şu an sadece alan üzerinde inceleme ve değerlendirme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Eğer proje hayata geçerse ilçemiz için son derece önemli bir yatırım olmuş olacak” açıklamasını yapmıştı.

Belediye yetkililerinin yapmış olduğu bu açıklama sonrasında aradan geçen 2 Yıl 2 Ay 2 Gün toplamda 794 gün sonrasında bile Seyir Tepe yapılması planlanan alanda hiçbir çalışmanın yapılmamış olması vatandaşlar tarafından’’ Bizler Seyir Tepe beklerken bu alan Hayal Tepe’ye dönüştü. Şu bu alan farklı kişilerin seyir tepesi oldu. Bu duruma bizle çok üzülüyoruz. İnşallah gelecek yönetim bu projeyi gerçekleştirir’ ’dediler.  

(SDA-

Kaynak-Tıklayın: Açıksöz Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 23:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan
Oğuzhan - 7 ay Önce

Sadece gülüyorum. Vah Tosyamm vaaahhhhh...

Tosya için
Tosya için @Oğuzhan - 7 ay Önce

Tosya yatırımlar acisindan üvey evlat muamelesi görüyor Belediyesi desen sözde hükümet in Belediyesi ama yaptığı iş anca 90 li yıllarda vatandaşın gözünü boyamak için secim zamanı kaldırım yapan anlayışta bir belediye.. Hıdırlık a çıkıp ta iki poz verip insanları kandirdiginiz apacik belliydi .umarım bu seçimde bu yönetim tekrar aday gosterilmez

mahmut
mahmut - 7 ay Önce

sağolasın tosya haber.işte basının gücü.belkide çoktan unuttular bu projeyi.işte bir şeyleri hatırlatmak lazım.yoksa kağıt üzerinde çok bekler bu ve bunun gibi projeler.

Değerli basın
Değerli basın - 7 ay Önce

Sizi Tebrik ediyorum. 2000 sonrası belediye elaman alımını yazabilirmisiniz. Salla başını al maaşını yangel haso yeri oldu. Devrim yapacak bir yönetim olmalı. Basın tüm giderleri yazabilecekmisin

Adem HIZARCI
Adem HIZARCI - 7 ay Önce

Bir işe başlamak onu bitirmek demektir. Malesef yok :(

Metin Can
Metin Can - 7 ay Önce

Daha zamanı gelmemiştir,at yalanı seviyim inananı misali.

Ali akin
Ali akin - 7 ay Önce

Para yok... Nasil yapsinlar . trafik cezalarindan gelir bekliyorlar

TOSYALI
TOSYALI - 7 ay Önce

Gerçekti ......hayal oldu

Bağımsız
Bağımsız - 7 ay Önce

Particiliği ne zaman bırakırsak Tosya o ZAMAN kazanır. Şu aday dendiğinde hangi partiden diyorlar. Kardeşim şu parti takıntılarınız olmasa. Parti olunca gebe kaşınıyor. Bir defa akşam partili yatın sabah kalktığımızda bir defaya mahsus bağımsız uyanın kimsenin kalbi okunmaz sevgili kardeşlerim


SIRADAKİ HABER