TOSYANIN EN MODERN FOTOGRAF STÜDYOSU AÇILIYOR

TOSYA’NIN EN MODERN FOROGRAF STÜDYOSU CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

TOSYANIN EN MODERN FOTOGRAF STÜDYOSU AÇILIYOR


KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesinde yeni ve modern bir fotoğraf stüdyosu FOTO JENİK ismi ile 08.01.2016 Cuma günü açılışa hazırlanıyor.  

Tosya’da yıllardır fotoğrafçılık mesleği ile uğraşan Serhat Ağacıkoğlu, yeni açmaya hazırlandığı fotoğraf stüdyosu ile müşterilerine 2016 yaz sezonuna hazır olduğunu gösterdi.

Foto Jenik fotoğraf Stüdyosu sahibi Serhat Ağacıkoğlu açılış öncesi yaptığı kısa değerlendirmede ‘’Son teknoloji kamera ve fotoğraf makineleri ve deneyimli personeli ile stüdyo, düğün, nişan, çocuk, sünnet, mezuniyet, dış çekim, ürün çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli, prodüksiyon hizmetleri, helikopter kamere hizmetlerini de müşterilerine sunmanın hazırlığını yaptık. İlçe merkezi ve köylerde ayrıca çevre ilçelerde tüm halkımıza hizmet vermenin heyecanını şimdiden yaşıyoruz. Cuma günü yapacağımız açılışa tüm dost ve hemşerilerimizi davet ediyor ve bekliyoruz’’ dedi.

Cumhuriyet Meydanı Ekmekçiler Otel altında FOTO JENİK STÜDYO ismi ile Cuma günü saat 12.30 da arkadaş, dost, sevenleri ve müşterileri ile açılışı gerçekleştirecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 20:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cinibiz
Cinibiz - 2 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun abi bol kazançlar dilerim ☺️

banner226
SIRADAKİ HABER