Tosya’da Protokol Beraat Kandilinde D-100 karayolunda sürücülere Gül Dağıttı

Tosya’da Protokol Beraat Kandilinde D-100 karayolunda sürücülere Gül Dağıttı

  HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 ilçesinde ilçe Protokolü D-100 karayolunda Berat Kandili nedeniyle sürücüler gül dağıttı.

Berat Kandilinde farkındalık oluşturmak amacıyla Kaymakam Deniz Pişkin farklı bir etkinliğe imza attı. Kaymakam Deniz Pişkin polis ve jandarma ekiplerinin D-100 Karayolu üzerinde yaptığı ortak uygulamaya katıldı.

Bu defa ki uygulama farklıydı; ne ceza yazma, ne arama tarama. Alışagelmişin dışında bir uygulama yapan Kaymakam Deniz Pişkin sürücülerin dikkatini çekti. Jandarma ve polis ekiplerinin yoldan geçen sürücüleri durdurmasının ardından Kaymakam Deniz Pişkin sürücülere gül takdim ederek Berat Kandillerini kutladı. Tatlı ve güzel koku ikram etmeyi de ihmal etmeyen Kaymakam Deniz Pişkin, sürücülere trafik kurallarına uyulması ve emniyet kemerinin takılması konularında tavsiyelerde bulundu.

Kaymakam Deniz Pişkin ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı J. Ütğm, jandarma ve polis ekiplerinin gül takdimi ve ikramı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen sürücüler teşekkür ederek böyle bir uygulamayla ilk defa karşılaştıklarını söyledi.

İlk defa Kaymakamın polis ve jandarma ekiplerinin yolda durdurarak kandil kutladığına şahit olduklarını belirten sürücüler etkinliğin farkındalık oluşturması açısından önemli olduğuna dikkat çekti.

Sürücü ve yolculara gül takdiminin ardından tatlı ikramında bulunan Kaymakam Deniz Pişkin sürücülere emniyet kemeri takılması ve trafik kurallarına uyulması tavsiyelerinde bulanarak Berat Kandillerini kutladı.

İlçe merkezine gelen Kaymakam Deniz Pişkin, jandarma ve polis ekipleriyle birlikte Hastane Kavşağı’nda uygulamaya devam etti.

   (SDA-


Sedat

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat Karaca
Suat Karaca - 2 yıl Önce

Allah böyle Mülki amirlemizin sayısını artırsın saygı Allah yolunu açık etsin

Metin Can
Metin Can - 2 yıl Önce

Mutluluk verici bir durum.Böyle bir mülki amiri olan yerde hepimizin daha duyarlı olması gerektiğini düşunüyorum;kaymakamımıza başarılar dilerken halkımızada her konuda kendimize yakışır şekilde tertipli düzenli olmasını dilerim,saygılarımla :)

SIRADAKİ HABER

banner258

banner256