- TOSYA’DA MHP İLÇE TEŞKİLATI BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLEDİ

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tosya ilçe Başkanlığı’nda, bayramlaşma töreni düzenlendi.

-	TOSYA’DA MHP İLÇE TEŞKİLATI BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLEDİ

MHP Tosya İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen bayramlaşma törenine, MHP ’Tosya İlçe başkanı İsmail Yur, MHP Genel merkez yetkili üyesi Mahmut Ziya Yılmazbilen ile ilçe teşkilatında görevli Mustafa Mola, Nafiz Tekeli, Hüseyin Avni Halıcıoğlu, Mustafa Gemalmaz, Mehmet Yünlü ve Belediye Meclis Üyesi çok sayıda partili partisiz vatandaş katıldı.

 MHP Genel merkez kurul üyesi Mahmut Ziya Yılmazbilen yaptığı açıklamada özellikle 2014 yılında yapılacak Belediye Başkanlığı seçimlerinin önemine değinerek ‘’Tosya Belediye başkanlığı seçimlerinde ilçe teşkilatı olarak iyi bir seçim süreci yaşayacaklarını ve tüm hazırlıklarını bu doğrultuda yaptıklarını söyledi. Başkan aday adaylarının seçiminde ilçe teşkilatının biraz daha titiz davranacağını inandığını ve şu an için ilçe teşkilatına yapılmış resmi bir müracaatın olmadığını söyledi. Belediyecilik deneyimi olan Mustafa Mola’nında adaylar arasında adı geçtiğini fakat buna ilçe teşkilatı yetkili birimlerinin karar vereceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2013, 10:57
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER