TOSYA TOKİ İPTAL Mİ OLDU

TOSYA 2.ETAP TOKİ PROJESİNDE SORUNLAR BİR BİR AŞILIYOR

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA) Kastamonu’n Tosya ilçesinde Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen 2. Etap Toki Projesi ile ilgili olarak Başkan Kazım Şahin önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kazım Şahin yaptığı açıklamada; " Tosya Belediyesi olarak mücavir alan sınırlarımız içerisinde yer alan her noktaya hizmet götürmekle birlikte bölgelerdeki sosyal canlılığı da artırmak istiyor ve çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz.Bu bağlamda Tosya’ya yapılacak olan 2.Etap Toki konutlarının kayıtları 19.11.2013 tarihinde alınmaya başlandı.Geçen süreç içerisinde gerekli çalışmalar tüm hızıyla devam etti.Ancak son günlerde Üçoluklar Bölgesi’nde yapılacak olan 2. etap Toki konutları ile ilgili bazı yanlış söylentiler dolaşmakta.Gecikmesinin nedeni Pancar binasının özelleştirilmesinden kaynaklanıyor.Birde araya benim rahatsızlığım girdi.
Toplumda Toki iptal edildi gibi söylentiler var.Bir kere 2.Etap Tosya Toki Projesi kesinleşti iptal edilme gibi bir durum olamaz.Ayrıca peşinatları Belediye değerlendiriyor deniliyor.Peşinatlar ilğili bankaya yattı.Belediye ile uzaktan yakından ilgisi yok.Peşinatlar konusunda kimsede mağdur edilmez.Şunu açık ve net söylemek isterim Tosya'da 2.Etap Toki'nin iptali kesinlikle söz konusu olmaz.En kısa sürede kaldığımız yerden 2.Etap Tosya Toki İnşaatı son hızı ile devam edecektir.''dedi

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2015, 22:23
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
gulnur ozturk
gulnur ozturk - 4 yıl Önce

insallah

SIRADAKİ HABER