Tosya Ticaret Odasından Eğitime katkı

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkısıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik giyim yardımı kapsamında 600 öğrenciye kışlık ayakkabı ve kaban yardımında bulundu.

Tosya Ticaret Odasından Eğitime katkı


SEDAT AĞACIKOĞLU

  KASTAMONU (İHA) - Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkısıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik giyim yardımı kapsamında 600 öğrenciye kışlık ayakkabı ve kaban yardımında bulundu.
 
   Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ekşi, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan bot ve kabanlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; ‘İhtiyaç Sahibi öğrencilere dağıtılacak yardımlarla ilgili, ekonomik açıdan ve kalite bakımından en uygun teklifi veren firmalardan bot ve kabanlar temin edildi. Odamız personelinin ortak çalışmalarıyla öğrencilerimize ulaştırılmak üzere hazırlanan yardımların gönderilecekleri okullara göre tasnifleri yapıldı. Tosya ilçemize bağlı köy ve mahallelerimize 600 adet bot,240 adet kaban yardımında bulunduk. Dağıtımların hangi öğrencilere yapılacağının belirlenmesinde Okul yöneticilerinin önemli katkıları oldu. Buradan önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimiz bot ve kabanları iyi günlerde kullanmalarını diliyorum’ dedi.
 İlçe genelinde 9 Lise, 9 Ortaokul ve 10 İlkokul öğrencisine kışlık ayakkabı ve kaban yardımında bulunuldu.

( SDA-Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 20:44

Sedat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258

banner256