TOSYA TİCARET ODASINDAN EĞİTİM YARDIMI

TOSYA TİCARET ODASI İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMI YAPTI

TOSYA TİCARET ODASINDAN EĞİTİM YARDIMI
banner255


SEDAT AĞACIKOĞLU 

  KASTAMONU (İHA) - Tosya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkısıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik giyim yardımı kapsamında 400 öğrenciye kışlık ayakkabı ve kaban yardımında bulundu. 

   Yardımla ilgili düzenlenen programa Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin EKŞİ, Genel Sekreter Necati ABACI oda personeli, okul müdürleri ve öğretmenler katıldılar.

 

   Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin EKŞİ, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan bot ve kabanlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; ‘İhtiyaç Sahibi öğrencilere dağıtılacak yardımlarla ilgili, ekonomik açıdan ve kalite bakımından en uygun teklifi veren firmalardan bot ve kabanlar temin edildi. Odamız personelinin ortak çalışmalarıyla öğrencilerimize ulaştırılmak üzere hazırlanan yardımların gönderilecekleri okullara göre tasnifleri yapıldı. Tosya ilçemize bağlı köy ve mahallelerimize 311 adet bot,140 adet kaban yardımında bulunduk. Dağıtımların hangi öğrencilere yapılacağının belirlenmesinde Okul yöneticilerinin önemli katkıları oldu. Buradan önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimiz bot ve kabanları iyi günlerde kullanmalarını diliyorum’ dedi.

( SDA-


Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256