TOSYA TASAVVUF MUSİKİ KOROSUNDA ''ZUHURAT'' OLDU

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle tasavvuf musikisi dinletisi katılımcılardan tam not aldı.

TOSYA TASAVVUF MUSİKİ KOROSUNDA ''ZUHURAT'' OLDU

İlçe Tasavvuf Musiki Korosu tarafından verilen musiki dinletisine Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Bozkurt, İlçe Müftüsü Mehmet Korkmaz, İlçe Baş vaizi Muhsin Özdemir, Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muammer Ömür, din görev görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Müftülük konferans salonunda gerçekleştirilen tasavvuf musikisi dinletisi akşam saat 19:00 da başladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Açılış konuşmasını yapan ilçe müftüsü Mehmet Korkmaz konsere ilginin az olmasının kendilerinden kaynaklanan bir zuhurat olduğunu ifade ederek öz eleştiride bulundu

Tasavvuf Musikisi dinletisinin 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle düzenlendiğini belirten Müftü Mehmet Korkmaz etkinliklerde din görevlilerini yalnız bırakmadıkları için katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmanın ardından sahne alan Tasavvuf Musikisi korosu seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2013, 23:21
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER