Tosya Şehit Er Murat Çökmez İlkokulu 1.Geleneksel Resim Sergisi açıldı

Tosya Şehit  Er Murat Çökmez İlkokulu 1.Geleneksel Resim Sergisi açıldı
banner255

Haber: Sedat Ağacıkoğlu-İHA

Şehit  Er Murat Çökmez İlkokulu salonunda gerçekleştirilen 1. Geleneksel Resim Sergisi’nin açılışına Kaymakam Yusuf Cıbır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Okul Müdürü Recep Kesim, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesini Kaymakam Yusuf Cıbır ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu birlikte kesti. Açılışın ardından sergiyi gezen Kaymakam Yusuf Cıbır öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek sanatın önemine dikkat çekerek aynı ilgiyi her öğrenci ve öğretmenden beklediklerini söyledi.

Serginin ardından okulu gezen Kaymakam Yusuf Cıbır, okul müdüründen okul ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.  Okulda başta spor sahası olmak üzere oyun alanları ve okulun ihtiyaçlarını belirten okul müdürü Recep Kesim’e ihtiyaçların giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Okulun araç gereç ve eğitim donanımının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, okulun bahçesine yapılacak oyun alanının ise belediye tarafından karşılanacağı bildirildi.    

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

"1. Geleneksel Resim Sergisinin açılışı" kavramını haberi yapan arkadaş biraz açabilir mi acaba:)

İLGİNÇ
İLGİNÇ - 2 yıl Önce

HABERDE Kİ EN GÜZEL AYRINTI SERGİNİN İLK KEZ DÜZENLENMESİ İLE GELENEKSEL OLMAYI BAŞARMIŞ OLMASIDIR. BAYILIYORUM BU 1. GELENEKSEL ETKİNLİKLERE....

SIRADAKİ HABER

banner256