TOSYA OSB DE SONDAJ ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Tosya Organize Sanayi Bölgesinde sondaj çalışmalarına başlandı.

TOSYA OSB DE SONDAJ ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
 Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş’ın göreve geldiği günden buyana üzerinde hassasiyetle durduğu, Tosya’nın gelişmesi için çok büyük öneme sahip Tosya Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları kapsamında açılacak olan iki kuyu için sondaj çalışmalarına başlandı.

Tosya-Karğı yolu 7. Kilometresine kurulacak  olan Organize Sanayi Bölgesinde başlanan sondaj çalışmalarını yerinde inceleyen Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz yaptığı açıklamada,’’Sayın Kastamonu Valimiz Erdoğan Bektaş’ın talimatları ile hızlanan çalışmalar tamamlandığında ‘Tosya Organize Sanayi Bölgesi’ ilçemize,istihdam ve ekonomik anlamda büyük katkılar sağlayacak’’dedi.


Türköz,’’.Sayın Valimizin başkanlığında yapılan toplantılarda, Tosya Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapmak isteyen Tosyalı  32 müteşebbis ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk.Bu görüşmeler sonucunda, Tosya OSB’ye yatırım yapmak isteyen iş adamlarının yapacağı yatırımlar, Tosya’mıza bir çok alanda  çok büyük katkılar sağlayacaktır.Tosya’nın kalkınmasında en büyük proje olan Tosya Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına her türlü desteği veren  Sayın Kastamonu Valimiz Erdoğan Bektaş başta olmak üzere emeği geçenlere Tosyalı vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum’’diye konuştu.

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan yaylacı
adnan yaylacı - 7 yıl Önce

ne olacak sanki gelen leri gördük 300 400 tl maaş çalış tosyalı çalış bir kez gelenler adam gibi işçi çalıştırsın gelecekleri bırak gördük ihracatçı büyük firma bgk çorap hey teks de teks

SIRADAKİ HABER