Tosya Muhtarlar Derneği Başkanlığına Ali Osman Genç seçildi

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Türkiye Muhtarlar Federasyonu Derneği Tosya Şubesi’nin Dernek başkanı ve yönetimi seçimi yapıldı.

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Genel Kurul toplantısı Belediye Modern Çarşı’da Belediye Başkanı Kazım Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil  AK Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı ve mahalle muhtarlarının katılımı ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrası Divan heyetinin seçimi yapıldı.

Yapılan açık oylama sonrasında Ali Osman Genç ve listesi Tosya Muhtarlar Derneği başkanlığına ve yönetimine seçildi. Başkanlığa seçilen Ali Osman Genç yaptığı kısa değerlendirmede ‘’Bize duyulan bu güven ve desteğe şahsım ve yönetimim adına Teşekkür ediyorum.23 Mahalle ve 54 köy muhtarımızla birlikte çalışarak Tosya’ya ve halkımıza hizmet edeceğiz. Genel Kurulumuzun ilçemize hayırlı olması dileği ile saygılar sunuyorum’ ’dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
SEÇİM
SEÇİM - 4 ay Önce

BU DERNEĞİN SEÇİMİ NEDEN MUHTARLIK SEÇİMİNDEN ÖNCE YAPILDI BAŞKAN OLAN ARKDAŞ TEKRAR MUHTAR OLACAK MI YADA BAŞKA BİR ADAY ÇIKACAKTI SEÇİMDEN SONRA YAPILMASI UYGUN OLMAZMIYDI.

Gazi
Gazi - 4 ay Önce

Resmi bir seçim deyilki bu elkadır taam bu kadar

Ali serdar
Ali serdar - 4 ay Önce

Haberin basligi ile icerigi arasinda ne iliski var. Illa okunsun diye ... Hos olmamis

Ahmet k
Ahmet k - 4 ay Önce

Başlıkta belirtilen Can alıcı soru ve karışan kafalarla ilgili haber içeriğinde bir şey yok. Dikkat ediyorum bu sık sık oluyor. Örneğin kaza sonrası şoförün sözleri diyor içeriği okuyorum hiç bahsetmiyor. İlginç :)

bünyamin sürmeli
bünyamin sürmeli - 4 ay Önce

1 ay daha bekleyemedinizmi 1 ay sonra kim öle kim kala

Nail kurtcuoglu
Nail kurtcuoglu - 4 ay Önce

İyi parti bl başkan adayı neden yok
Çağırdıklarını?gelmedimi?acaba

SIRADAKİ HABER