Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Bunuda Yaptı..

Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kantini dualarla açıldı.

Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Bunuda Yaptı..
Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cemalettin İpek, Murat Gül, Efkan Dağlı ve Eyüp Gür, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Sakarya Ortaokulu Müdürü Necip Kapancı tarafından yeni açılan kantinin bereketli ve bol kazançlı olması için yapılan duanın ardından kantinin açılışı yapıldı.
Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencilere hijyenik ortamda çay imkanı sunmak için böyle bir kantinin açıldığını belirterek yeni açılan kantinin bereketli ve kazançlı olması dileklerinde bulundu, okula kazandırılan kantin için okul müdürüne ve öğretmenlere teşekkür etti.

Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kantini metal, elektrik ve mobilya bölümü öğrencileri tarafından dizayn edildi. Elektrik tesisatını çeken öğrenciler, kantinin mobilyalarını imal etti.  Öğrenciler kantin içinde birde kütüphane yaparak gelen arkadaşlarına hem boş vakitlerini değerlendirme hem de kitap okuma imkanı sundular. Tamamen öğrenciler tarafından hazırlanan kantin dün geniş bir katılımla hizmete açıldı.

Açılışta katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.    Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 23:11
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER