Tosya Marangozlar Odası Seçimin Salim Karabıyıkoğlu Kazandı

Tosya Marangozlar Odası Seçimin Salim Karabıyıkoğlu Kazandı

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) –  Kastamonu’nun Tosya ilçesinde faaliyet gösteren meslek odalarından Tosya Marangozlar Odasında seçimini Salim Karabıyıkoğlu kazandı.

Seçimlerin yenilenmesinin ardından 6 ay sonra yeni yönetimin aldığı karar sonucunda tekrar seçime giden Tosya Marangozlar Odasında seçimine 3 Başkan adayı ve yönetimi katıldı.

Seçim üyelerin gerekli çoğunluğun sağlanmasının ardından gündemde yer alan maddeler okundu.  Divan Kuruluna önerilen isimlerin okunmasının ardında genel kurulda oy birliği ile kabul edildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından seçim başladı.

Seçime Başkan adayı olarak giren Sacettin Börekçi, Erdoğan Hızarcı ve Salim Karabıyıkoğlu ve yönetim üyeleri saat 17:00 da biten oy kullana işlemini heyecanla beklediler.

Seçim sonrası yapılan oy tasnif sonrası

Salim Karabıyıkoğlu – 89 oy

Sacettin Börekçi – 69 oy

Erdoğan Hızarcı – 51 oy aldı

(SDA-

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 18:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çok bilmişler kaybetmiş
Çok bilmişler kaybetmiş - 9 ay Önce

Börekçi işine gücüne bakar onun için daha iyi kendi adına sevindim. Börekciyi devirenlere çok sevindim. Ama Erdoğan hizarciya üzüldüm. Sen başkan deviren adamlarla ne işin var. Onlarla seçime giriyorsun. Aldigin o oylarda senin şahsi oyların. Cok bilmişlik yapmanın sonucları bunlardır. Yok marangoz odası videosu söyle olmuşta eften püften sebebler. Seviye ilkokul

uzaklardan birisi
uzaklardan birisi - 9 ay Önce

hayirlisi olsun arkadaslar. Borekci baskan olmasada tosya ve marangozlar icin simdiki yonetimle bile is birligi yapacagina inaniyorum. ego ve koltuk meraklisi degil tamamen vatansever milliyetci bir esnaftir. borekciye haksizlik yapilsada gonullerin baskanidir.

Erkan
Erkan - 9 ay Önce

Hayırlısı olur inşAllah. Erdoğan ustanın şahsına üzüldüm. Ama başkanına ihanet edenlerle birlikte olmasını da yadırgamadım değil? Börekçi girişimci ağzı laf yapan biri. Ama yola çıktığı insanlar hem odaya hemde marangoz esnafının iradesine ihanet etmiştir. Ayılmamalı ki onları pilav taşsız olsun. Saygılar

Sözüm Size
Sözüm Size - 9 ay Önce

Valla hiç iyi olmamış

zorlu yollar
zorlu yollar - 9 ay Önce

vatana millete hayirli olsun

Ali
Ali - 9 ay Önce

Seçime gidenler bir Börekci etmemis

eca
eca - 9 ay Önce

Yeni,baskana,simdiden,basarilar, birlik,beraberligikopujlugu,gidermeyi,butunlesmeyi,talep,ediyorum

Herhangi biri
Herhangi biri - 9 ay Önce

Börekçi değişeceğine börekcinin yönetimi degisseymis daha iyi olurmuş ama neyse...

SIRADAKİ HABER