TOSYA LİSESİ 50. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ MUHTEŞEM BİR PROGRAMLA KUTLAYACAK

Tosya Lisesi - ( Cumhuriyet Anadolu Lisesi ) 50.Kuruluş Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor

TOSYA LİSESİ 50. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ  MUHTEŞEM BİR PROGRAMLA KUTLAYACAK

Kastamonu’nun Tosya ilçesinin en eski okulu olma özelliği bulunan Tosya Lisesi ( Cumhuriyet Anadolu Lisesin’ den 50 yıl önce okuyup bugüne kadar mezun olan sınıf arkadaşları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Tosya Lisesi bu yıl 50.kuruluş yıldönümünü kutlayacak.1966 yılından bu güne kadar ilçeye ve ülkemize çok sayıda öğrenci yetiştirerek mezun veren Tosya Lisesi aynı zamanda ilçede kurulan ilk ortaöğretim kurumu olma özelliğini taşıyor.

Tosya Lisesi okul müdürü Cüneyt Özil ve okul aile birliği tarafından oluşturulan Tertip komitesi 07.07.2016 Perşembe günü Okul bahçesinde saat 11.00’da kutlama töreni düzenleyecek.

Tertip komitesi yaptığı açıklamada’’ 1996 yılında ilçede kurulan ilk ortaöğretim kurumu olan Tosya Lisesinin 50. Kuruluş yıldönümünü 07.07.2016 tarihinde Perşembe günü okul bahçesinde saat 11.00’da düzenlenecek muhteşem bir programla yapmayı planlıyoruz. 50 yılda bu güne kadar 2.488 öğrenci mezun eden okulumuz inşallah mezun olan öğrencilerimizin de katılımı ile Tosya tarihinin en büyük buluşmasına sahne olacaktır. 07.07.2016 tarihinde Perşembe günü yapılacak olan kutlama programına katılacak olan mezunlarımızın 0 505 781 06 92 telefonu arayarak kayıtlarını yaptırmalarını rica ediyoruz’ ’dedi

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 08:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
düzlisemezunlarındanbiri
düzlisemezunlarındanbiri - 2 yıl Önce

Verilen numara 12 hane olduğundan ulaşılamaz. Ayrıca mezunlara okulun arşivlerinden ulaşılabilir. Arayıp zorla kendimizi davet ettirmek şahsen benim tarzım değil. Muhteşem programlar biraz daha fedakarlık gerektirir.

Muveyra
Muveyra - 2 yıl Önce

Güzel düşünülmüş aynı organizasyon ticaret lisesi mezunlarına da yapilsin

Düzlisemezunu
Düzlisemezunu - 2 yıl Önce

Çok Güzel Düşünülmüş..İnsAllah KAtılım Olur.Arayıp Kendini Zorla Davet Ettiren Arkadaş Sen Gelme Zaten...

Merve Çukurören
Merve Çukurören - 2 yıl Önce

Özlediğim ve sevdiğim bir çok arkadaşımın orada olmasını umuyorum.. Bu haber beni yeniden umutlandırdı.. Çok ama çok mutluyum.. Güzelleşen Tosya.. Gururumuzsun..

Gezgin
Gezgin - 2 yıl Önce

Aşağıdaki arkadaşın bahsettiği gibi böyle bir organizasyonda mezunların organizasyonu yapan kurum veya komite tarafından aranması daha doğru olur. Davet ettirir gibi neden biz arayalım.

E. BÜYÜK
E. BÜYÜK - 2 yıl Önce

O numarayı 12 hane görerek şahsına münhasır kılıf bulan vatandaşımız sessiz düşünebilirmiş. Fedakarlık, birinin o tozlu kütük sayfalarında adam aramasıyla değil, cesur birinin bir kıvılcım çakması ve vefalı bireylerin o ateşi körüklemesiyle

birmezun
birmezun - 2 yıl Önce

Böyle bir organizasyon daha önceden bir araya gelmek istemiş olan bir grup için yapılmış sanırım..
bunun duyurusu bu şekilde yapılmaz yoksa...

SIRADAKİ HABER