Tosya Kaymakamlığında Dipsiz Göl tartışıldı

Tosya Kaymakamlığı Dipsizgöl haberi

Tosya Kaymakamlığı
Tosya Kaymakamlığında Dipsiz Göl tartışıldı

Haber: Sedat Ağacıkoğlu - İHA Tosya

Tosya Kaymakamlığı Toplantı Salonunda, Dipsiz Göl Milli Parkı'yla ilgili işletmecilikten kaynaklı sorun ve şikayetlerin değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.


Toplantıya Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Orman ve Su İşleri Sinop 10.Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Kastamonu Milli Parklar İl Müdürü Hasan Uyanık, Tosya Milli Parklar Şube Müdürü Derya Kayacı, Sinop Milli Parklar İl Müdürü Yalçın Kaya, Sinop Şube Müdürü Erol Büyükdeğer, Çifter Muhtarı Ekrem Eski ve Dipsiz Göl Milli Parkı işletmeciğini yapan şirket ortakları; Mahir Ciğa, Mustafa Cevizci, Halil Tiftikçi ve Necmi Küçükçapraz katıldı.


Toplantıya ilişkin bir değerlendirme yapan Kaymakam Deniz Pişkin, Dipsiz Göl Milli Parkımızın ilçemizin en önemli zenginliklerinden biri olduğunu belirterek buranın nitelikli ve doğru bir şekilde işletilmesi için gerekli her türlü tedbirin alınmasının elzem olduğunu, aksi taktirde konuya seyirci kalmayacaklarını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 00:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Çelik
Hasan Çelik - 12 ay Önce

Her zamanki gibi; -cek,-cak

doç.dr.mehmet akif
doç.dr.mehmet akif - 12 ay Önce

karbey jandarma karakolunun oradaki üs geçidin yolunu yapamadınız.dipsiz gölün yolunuda görüyoruz.berbat bir vaziyette.yolun genişletilmesi lazım.tosya belediyesi yolu düzenleyipte bir asfalt attırması çok mu zor bir şey.tosyayı temsil ediyor dipsiz göl......

Mert
Mert - 12 ay Önce

Ancak masanin basina otururlar al takye ver kulah. Icraat lazim icraat!! isini savsaklayanin gozunun yasina bakmayin. Gonderin gitsin. Ismi yapiyorsunuz caymi iciyorsunuz belli deyil!!

SIRADAKİ HABER