Tosya Kaymakamının Köy Ziyaretinde İlginç anlar yaşandı

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin; Sapaca, Çaykapı ve Karasapaca Köyleri'ni ziyaret etti.

Tosya Kaymakamının Köy Ziyaretinde İlginç anlar yaşandı

Haber: Sedat Ağacıkoğlu (İHA )

Muhtarlardan köylerin genel durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Deniz Pişkin, köylerdeki ihtiyaç sahibi aileleri, yaşlı, hasta ve engellileri evlerinde ziyaret etti. Vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet eden Kaymakam, köylerdeki Kur’an Kurslarını da ziyaret ederek kursiyer kadınlara ihtiyaç ve taleplerini sordu.

Kaymakam Deniz Pişkin'e köy ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgün Yapağı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ceylan Çayır, Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Zalim, Tosya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve SYDV Müdürü Recep Keçeci eşlik etti.


Sedat

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Sayın Kaymakamım ziyaretleriniz biz tosya halkını bizzat onure edip velhasıl tüm vatandaşlarımızı memnun etmiştir. Fakat sizden bir ricam lütfen çaykapı köyü muhtarı Said Mergeni bilhassa ikaz etmenizi ve köyüne, köy halkına biraz daha müsamaha göstermesini istiyoruz. Tosya halkına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederim Yolunuzun açık olması dileğiyle

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

Herkes çağ atlarken. Diğer köyler ilerlerken geri kaldın be çaykapı. Vasfiye Teyzenin dediği gibi "Ne çektin be çaykapım" hiç ilerlemedin hiç. Devlet imkanları varken sen hep mahrum kaldın çaykapım. Mustafa beye katılıyorum

ÇAYKAPILI
ÇAYKAPILI - 2 yıl Önce

HİZMETTE EN GERİ KALMIŞ KÖY.BOŞ BİR KÖY.BEN BİLDİM BİLELİ AYNI.YILLAR HİÇMİ DEGİŞTİRMEZ KÖYÜ SADECE İNSANLAR YAŞLANIYOR O KADAR.

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Mustafaya katılıyorum ve teşekkür ediyorum güzel konuya temas etti inşaAllah en iyi yerlere gelirsin çaykapım

misafir
misafir - 2 yıl Önce

Tosya nın en geri kalmış köyü.Köyün içi de yolu yok, çöplük içinde köy,hele yazın pire kaynıyor.Sİnekten durulmuyor.Ben çoçuktum böyleydi yaşlanıyorum hala aynı.Hiçmi birşey degişmez..

Çaykapı dertli.
Çaykapı dertli. - 2 yıl Önce

Çaykapı muhtarına sesleniyorum çaykapı köyü geri kaldı geri. Kaç sene oldu artık yeter. Köyümüz çok kötü. Bir çivi bile çakılmadı. Değişsin artık çaykapı köyünün hali

Rumuz Tosya Çaykapı
Rumuz Tosya Çaykapı - 2 yıl Önce

Çaykapı köyü sakinleri köyümüzün hali içler acısı. Hepiniz bunun farkındasınız. Şimdi çok bilinçliyiz. Artık bir daha ki muhtarlık seçimde daha dikkatli olalım. Yazık köyümüze göz göre göre vermeyelim.

Köylü Milletin efendisidir
Köylü Milletin efendisidir - 2 yıl Önce

Çaykapı köyünün halini tüm çaykapı köyü biliyor. İnşaAllah birgün bu olumsuzluklar son bulacak herşey çok güzel olacak. Herkes fikrini yazmış hepside doğru. İçler acısı çaykapı köyü iyi olacak bilinçli halkımız tarafından.


SIRADAKİ HABER

banner258

banner256