TOSYA İMAM HATİP ORTAOKUL SEMAZENLERİ GÖNÜLLERİ FETHETTİ

TOSYA'DA KUTLU DOĞUM HAFTASINA İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİ DAMGA VURDU

TOSYA İMAM HATİP ORTAOKUL SEMAZENLERİ GÖNÜLLERİ FETHETTİ
SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu’nun Tosya ilçesinde,Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İmam Hatip Ortaokul öğrencileri tarafından düzenlenen gecede duygusal anlar yaşandı.

Tosya Müftülük Konferans salonunda düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu gecenin açılışında yaptığı konuşmada, Kutlu Doğum Haftasını anmak ve önemini belirtmek için geceyi düzenlediklerini belirterek öğrencilerin aylarca bu gösteri için hazırlandıklarını söyledi.

Pullu, "Peygamber efendimizin kutlu doğumunun hayırlara vesile olmasını diliyor, geceye katılan tüm izleyicilerimize davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyorum" dedi.Gecede tiyatro ve semazen gösterilerini sergileyen öğrenciler, Peygamber efendimiz için dualar okudular.Tosya Musiki Cemiyeti ilahi korosu kapanışta izleyicilere doyumsuz bir ilahi dinletisi sundular.

Gecenin sonunda İlçe Milli Eğitim müdürü Volkan Pullu tarafından emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 23:38
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER