Tosya IHA Muhabiri Yeni Cumhuriyet Savcısı Serhat Gürbulak'a Hoş Geldin Ziyareti

Tosya IHA Muhabiri Yeni Cumhuriyet Savcısı Serhat Gürbulak'a Hoş Geldin Ziyareti
banner266

21 Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcı Adayları Kurası kapsamında Hakimler Savcılar Kurulu’nun 16.10.2018 Kura Kararnamesi ile ilçemize İzmir Adliyesinde stajını tamamlayan Serhat Gürbulak Cumhuriyet Savcısı olarak atandı.

Geçtiğimiz hafta İlçe'ye gelerek göreve başlayan Savcı Serhat Gürbulak'ı makamında ziyaret eden Tosya IHA Muhabiri ve www.tosyahaberleri.com haber sitesi imtiyaz sahibi Sedat Ağacıkoğlu ''Sayın Cumhuriyet Savcımıza İlçemizdeki yeni görevinde IHA haber Ajansı ve şahsım adına başarılar temenni ederek Hayırlı Olsun diyorum. İlçemizde Adaletin tesisi için fedakarca çalışan ve görev yapan her üç savcımızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum'' dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 21:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
neriman
neriman - 12 ay Önce

suluca köyüne alt geçit yapılacaktı yıllardır sayın editör.bu konuyu tekrar gündeme getir artık.muhtar da hiçbir şey yapmıyor.yapılacakmış.daha kaç kişinin daha ölmesini bekliyorlar.teşekkürler.

Mertçe
Mertçe - 12 ay Önce

Sedat Bey, kış gelirken lütfen devletin dağıttığı kömürlerin daha düzgün(taş-toprak karışımı olmadığına) dikkat edilmesini sağlayın. Sayın savcımızda bu konuda duyarlı olmalıdır. Geçtiğimiz yıllarda çokça ah alındı. Hatta geçtiğimiz dönem sizin haberinizde de ismi bilinen firmanın kaçak ocak işlettiği ve işletme yetkilisinin devletin görevlilerini ocağa sokmamak için direndiğini hepimiz hatırlıyoruz. lütfen ALLAH rızası için bu kişilere firmaya izin vermeyin.

SIRADAKİ HABER