TOSYA İÇİN HAZIRLANAN EN GÜZEL VİDEO

Tosya Belediyesi farklı bir çalışmaya imza atarak ilçeye has özellikleri ön plana çıkaran bir tanıtım videosu hazırlattı.

Tosya Belediye başkanı Kazım Şahin Tosya’nın farkındalığını yaratmak amacıyla hem şehir dışından ilçeye gelenlerin şehri daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla hem de ilçede ikamet eden vatandaşların güzellikleri tekrar hatırlamaları için tanıtım videosu hazırlattı. Tosya’nın yetiştirdiği önemli sanatçılardan olan ve ‘’ O Ses Türkiye’’ yarışmasında ikinci olan Abdullah Civliz’in hazırladığı video ilk defa www.tosyahaberleri.com haber sitesinde yayınlandı.

Belediye Başkanı Kazım Şahin yaptığı açıklamada; Hazırlanan bu video Tosya’ya özgü olan ‘’ Tiridine Bandım ‘’türküsü eşliğinde Tosya’nın tanıtımına farkındalık oluşturmak hedeflendiğini söyledi. Tosya’nın tarihi, kültürel ve ekonomik değerlere sahip noktaların yer aldığı videoda Tosya’da yaşayanların ve Şehir dışından ilçeye gelenlerin Tosya’yı daha iyi tanımaları sağlanacağını ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 18:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurhayat Çetin
Nurhayat Çetin - 3 yıl Önce

tosya beledi̇yesi̇ni̇,emeği̇ geçen herkesi̇ kutluyorum.

arif
arif - 3 yıl Önce

güzel olmuş, beğendim. başta abdullah ci̇vliz arkadaşım olmak üzere emeği geçen herkese ben de teşekkür ediyorum

mert
mert - 3 yıl Önce

https://www.facebook.com/video.php?v=995717437106651 1977 çekilen ilk tosya tanıtım videosuyla farklar

ercan şenol
ercan şenol - 3 yıl Önce

ellerinize sağlık, 2. bölümüde olsun doğal güzelliklerimizi akar sularımızı ve dağlarımızı anlatalım. çoook güzel olmuş.

Manzer
Manzer - 2 yıl Önce

2 şey daha olsa çok guzel olacak hastane guzel doktor yok tosya coğrafyası guzel sosyal yaşantısı yok

SIRADAKİ HABER