TOSYA HUZUREVİ AÇILMAYI BEKLİYOR

TOSYA HUZUREVİ AÇILMAYI BEKLİYOR

TOSYA HUZUREVİ AÇILMAYI BEKLİYOR
SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesine yapımı tamamlanan Huzurevi son konrollerden sonra hizmete açılmayı bekliyor.

Tosya Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Tosya Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş iç tefrişatı tamamlanan Tosya Huzurevi’nde incelemelerde bulundu.
Tosya Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş inşaat çalışmalarının hemen ardından Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin iç donanımının tamamlandığını ve açılması için gün saydığını ifade etti. Kuaför, terzi, diyetisyen, doktor, hemşire, fizyo terapist ve psikoloğun görev yapacağı huzurevinde aynı zamanda 4 güvenlik görevlisi, 8 temizlik görevlisi ve 16 hasta bakım elemanı bulunacak. İş uğraş atölyesinden hobi bahçesine, okuma salonundan özel dinlenme odalarına varana kadar tüm detayların düşünüldüğü Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 44’ü rehabilitasyon olmak üzere 82 kişi kapasiteli.

Başkan Yardımcısı Ateş Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdüresi Rafiye Uzbilgin ile yaptığı incelemeler sırasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na, hayır sahipleri İsmail Nalbantoğlu, Abdullah Oruçoğlu ve Halil Özdikmenli başta olmak üzere, Tosya Kaymakamlığı, Tosya Belediyesi, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü yetkililerine, siyasiler ve ilçe halkına göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2015, 22:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan
ayhan - 3 yıl Önce

emeği geçenlerden Allah razı olsun.

banner226
SIRADAKİ HABER