TOSYA FATİH ORTAOKULU KERMES AÇILIŞI YAPILDI

Kastamonu’n Tosya ilçesi Fatih Ortaokulu Okul-Aile Birliği tarafından düzenlenen kermes açıldı.

TOSYA FATİH ORTAOKULU KERMES AÇILIŞI YAPILDI

 HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA)

Kermes açılışna Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, Belediye Meclis Üyeleri Hayrettin Eker ve Orhan Cığa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Milli Eğitim Müfettişi Tuğran Demiradam, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin İpek, Fatih Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Hidayet Üzer, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Açılışta kısa bir konuşma yapan Fatih Ortaokulu Müdürü Yakup Özkayı katılımcılara hoş geldiniz dileklerini ileterek kermesten elde edilen gelirin okulun ihtiyaçlarında kullanılacağını söyledi.


Kermesin bereketli ve bol kazançlı olması için Sakarya Ortaokulu Müdürü Necip Kapancı tarafından yapılan duanın ardından açılış kurdelesini Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Okul-Aile Birliği Başkanı Hidayet Üzer birlikte kesti.
Açılıştan sonra kermesi gezen Başkan Şahin ve protokol üyelerine çeşitli ikramlarda bulunuldu.16, 17, 18 Mart günlerinde açık kalacak olan kermeste ev yapımı tatlıların, ilçemize özgü başta yaprak sarması olmak üzere yemeklerin halkın damak zevkine hitap ederken elde edilen gelir okulun ihtiyaçlarında kullanılacak.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 22:44
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER