Tosya Din Görevlileri Kaymakam Yusuf Cıbır’ı Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul toplantısı sonrasında yeni yönetimi oluşan Tosya Din Görevlileri Derneği Yönetim Kurulu kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Tosya Din Görevlileri Kaymakam Yusuf Cıbır’ı Ziyaret Etti
banner255

Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimine seçilen Başkan Faruk Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri Ali Osman Tekin, Eyüp Gözel Hasan Kavaklı, Hüseyin ipek ile birlikte Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır’ı makamında Ziyaret ettiler.

Akbıyık yeni yönetimi tanıttı ve yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında kaymakam Cıbır’a bilgi verdi.

Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır, Tosya Din Görevlileri Derneği Başkanı olarak seçilen Faruk Akbıyık ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun diyerek yeni dönemde başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İlçemizde Müftü, Vaiz, Murakıp, Müftülük idari personeli, İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım, Kur’an Kursu öğreticisi olmak üzere 500’e yakın din görevlisinin bulunduğu ve bunlardan 300’ün üzerinde kişinin derneğe üye olmasının geniş kapsamlı bir çatı oluşturulduğunu ifade eden İlçe Kaymakamı, dernek vasıtasıyla din görevlilerinin kendi aralarındaki dayanışma ve sosyal ilişkilerin olumlu yönde gelişeceğine ifade etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256