TOSYA'DA YAVRUSU ÖLEN ANNE KÖPEĞİN VE DOSTU KEDİNİN DRAMI

Tosya’da otomobilin çarpması sonucu ölen yavru köpeğin başından anne köpek ve kedi hiç ayrılmadı


HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 
KASTAMONU (İHA)- Kastamonu’nun Tosya ilçesinde araba çarpması sonucu Ölen yavrusunun başından anne köpek ayrılamadı
Tosya’da bir anne köpek araba çarpması sonucu ölen yavrusunu önce yol kenarına taşıdı, sonra da uzun süre başında ağlayarak adeta yardım istedi
İlçenin kasap arastasının bulunduğu mevkide yaşanan olay insanlara adeta mesaj niteliğindeydi. Bir arabanın çarpması sonucu yol kenarına savrulan köpek yavrusu, annesi tarafında bir an bile yalnız bırakılmadı. Anne köpek adeta çevresinden yardım istedi.

Yavrusunun üzerine kapanan köpek, çevreden geçen insanların da yüreklerini dağladı. Hareketleriyle ve çıkardığı seslerle adeta yardım isteyen anne köpek saatlerce yavrusunun yanından ayrılmadı. Bu sırada anne köpeğin yol kenarına çektiği yerde araç üstünde bulunan ve köpeklerin düşmanı olan kedinin ölen yavru köpek ile annesinin içler acısı durumuna bakması görenleri hayrete düşürdü.

Anne köpek adeta vicdanlara seslenerek merhametin, sevginin ve bağlılığın önemini gözler önüne serdi.

Vatandaşlar gördükleri bu manzara karşısında sokak aralarında dikkatsizce araç kullanan şoförlere sitem ederek daha dikkatli olmaya davet ettiler.
   (SDA-

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 23:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 13 ay Önce

O köpek saatlerce ağlarken insanlar sadece acıyan gözlerle bakıp vah tühle yetinmis.Tosya da başıbos hayvanlar için bundan fazlası gerek.Aylardir bir umursamazlık bir vurdumduymazlık surup gidiyor.Her şeye koşturan yetkililer acaba neden bunları görmezden geliyor?illa harekete geçmek için hayvanlarin ölmesi insanların ısırılması mi gerek?

Mert
Mert @Misafir - 12 ay Önce

Eger hayvanlar oy kullanabilselerdi o zaman yetkililer azda olsa onemserdi. Gariplerin secme ve secilme hakki olmadigi icin, yetkiler icin onemsiz

Tosyali
Tosyali - 13 ay Önce

İnsana saygısı olmayan larin hayvanlara saygısı olur mu?

Mert
Mert - 13 ay Önce

Peki Allahin sessiz kuluna carpan ve yasamini kaybetmesine neden olan surucuye ne ceza verildi? Bunun vebali boynuna olsun!

SIRADAKİ HABER