Tosya'da Sendika Başkanına hakarette bulunan İmam Açığa alındı

Kastamonu Sözcü Gazetesinin haberine göre Tosya'da Sendika Başkanına hakarette bulunan İmam Açığa alındı

Tosya'da Sendika Başkanına hakarette bulunan İmam Açığa alındı
Haber: Kastamonu Sözcü Gazetesi

Kastamonu'nun Tosya İlçesi Müftülük binası içerisinde Diyanet-Sen Tosya Temsilcisine hakarette bulunan imam Kastamonu Valiliği oluru ile açığa alındı. Kastamonu Sözcü gazetesinin haberine göre geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda Diyanet-Sen Tosya temsilcisi Ziya Sümer'e müftülük binası içinde hakarette bulunan V.H isimli imam Valilik oluru ile açığa alındı.

Edinilen bilgilere göre Diyanet-Sen Tosya İlçe temsilcisi Ziya Sümer bir konuyu görüşmek üzere ilçe müftülük binasına gitti.Burada ilçede bir camide görev yapan İmam Hatip V.H ile karşılaştı.İddiaya göre burada ika taraf arasında çıkan tartışmada İmam Hatip V.H Diyenet-Sen temsilcisi Ziya Sümer'e hakaret dolu sözler sarfetti.Şikayet üzerine soruşturma açan Kastamonu Valiliği hakaret dolu sözlerinden dolayı İmam Hatip V.H'yi açığa alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 00:21

Sedat

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuriye PEKYARDİM
Nuriye PEKYARDİM - 1 yıl Önce

Korku cumhuriyeti kurdular.İlgili sendikaya itiraz bile edemezsiniz.Hakaretten aciga akinma dunyanin neresinde görülmüştür.Allah büyük.Bu sendikayı Allah a havale ediyoeum

Ahmet Çevikoğlu
Ahmet Çevikoğlu - 1 yıl Önce

Sendika sendika değil parti.Allah ın adaleti yakındır inşAllah.

Muhammed Özdemir
Muhammed Özdemir - 1 yıl Önce

Haberin detayında V.H. yazıyor , fakat kaynak olan gösterdiğiniz resimde V.K. yazıyor. Konu hakkında bilgi alabilmemiz için , yanlış tahminlerde bulunmamak için bu tarz detaylara daha fazla özen gösteriniz lütfen.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

sayın Medyacı arkadaşım imamın akıbetini takip ediyor musun? anca felaket tellalısınız. bir araştır bakalım açığa alınan mı suçluymuş sendika başkanı mı? açığa alınan imam göreve başlamış mı? uğraşın imamlarla düşersiniz birgün ellerine

SIRADAKİ HABER

banner258

banner256