Tosya'da Çevre Kirliliği büyük Sorun

Tosya'da Çevre Kirliliği büyük Sorun

Haber: Sedat Ağacıkoğlu-İHA

Kastamonu’nun Tosya İlçesi Tekke Hamamı Sokakta Ormanlık alana sınır noktada yol kenarlarına atılan çöp atıkları Çevre kirliliğine neden oluyor. Yaklaşık bir hafta önce  www.tosyahaberleri.com haber sitesinin gündeme getirdiği çevre kirliiği haber sonrası yetkililerin gerekli tedbirleri alarak atılan çöplerin temizlenmesi beklenirken olaylar tam aksine gelişerek olay artık çevre katliamına dönüştü.

Vatandaşlar '' Haber sonrası çevreye dökülen pisliklerin ve çöplerin temizlemesini bekliyorduk. Fakat her geçen gün etrafda çöp yığınların arttığını gördük. Adeta bu bölgede çevre katliamı yapılıyor. Ne zaman geliyorlar ve nasıl döküyorlar anlıyamıyoruz. Yetkililerden bu konuya çözüm bulmalarını istiyoruz''dediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 00:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
delügöbel
delügöbel - 12 ay Önce

tosya belediyesi ne iş yapar..önce bu sorunun cevabını öğrenmek gerekiyor...tosya belediyesi eş-dost istihdam etmeden başka ne iş yapar...birisi açıklasın...

Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

O bölgeye kamera sistemi konulsun, ak ile kara belli olsun, kimin attığı belli olsun.
çöpler çöplüğe atılmalı, her şey belediyeden beklenmemeli, Belediye oranın bekçisi değil, belediye temizlikle görevli kişilerin çöp bidonlarını temizlemekle görevlidir.

tosyalı şaban
tosyalı şaban - 11 ay Önce

Allah insanlara vicdan ve merhamet versin belki insan olurlar

AAAAAAA
AAAAAAA - 11 ay Önce

O ÇÖPLERİ ATANLARIN ELLERİ KIRILSIN İNŞ BU ÇÖPLER YÜZÜNDEN DOĞRU KAR YOK YAĞMUR YOK BU PİSLİKLERE YAĞSINDA NE YAPSIN YAĞMUR KAR BELEDİYE FALAN DEĞİL ÖNCE İNSANLAR GÖREVİNİ BİLECEK.BÖYLE İNSANLAR YÜZÜNDEN PATACAK DÜNYA

SIRADAKİ HABER