Tosya'da 15 Temmuz Şehitleri Resim Sergisi

15 Temmuz Şehitleri Resim Sergisi

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) Kastamonu’nun Tosya ilçesi Namık Kemal Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı “15 Temmuz Şehitlerimiz” konulu 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın fotoğraflarının ve hayat hikayelerinin yer aldığı resim sergisi açıldı.

 Cumhuriyet Meydanı Çayboyu’nda gerçekleştirilen serginin açılışına Belediye Başkan Vekili Ali Mutlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Eyüp Gür, Ak Parti Tosya İlçe Başkan Yardımcısı Naci Küçükmorkoç, İl Genel Meclisi Üyesi Cahit Çalışkan, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 Açılış kurdelesini sergi açılışına katılan protokol üyeleri yaptı. Sergiyi gezen katılımcılara öğrenciler 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan vatandaşların hayat hikâyelerini ve nerede şehit olduklarını anlattı. Sergide duygulanan katılımcılar sergiyi hazırlayan idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, 15 Temmuz Şehitleri için dua etti, Allah bir daha bu hainlikleri milletimize devletimize yaşatmasın, hainlerden vatanımızı milletimizi korusun şeklinde duygularını dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016, 22:24

Sedat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258

banner256