TOSYA BELEDİYESİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ BELEDİYE-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI NİHAT YURDAKUL’U ZİYARET ETTİ.

Belediye-İş Sendikası Tosya Belediyesi Temsilcileri seçimi geçtiğimiz ay yapılan genel kurul toplantısı ile seçilmişti. Sendika Baş Temsilciliğine seçilen Halim Koçak ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Yılmaz Kaymak, Yaşar Ayık, Adnan Maya, Ahmet Ayar, Ömer Karagözgil, Murat Hamarat ile birlikte Merkezi Ankara’da bulunan Belediye-iş Sendikası Genel Merkezine giderek Genel Başkan Nihat Yurdakul’u makamında ziyaret ettiler.

TOSYA BELEDİYESİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ BELEDİYE-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI NİHAT YURDAKUL’U ZİYARET ETTİ.
banner266
Belediyemiz temsilcilerini Genel Sekreter Nihat Ayçiçek, Genel Mali Sekreter Cahit Korkmaz, Örgütlenme Genel Sekreteri Ali Çelenk ve Belediye-İş Sendikası Ankara Şubesi Başkanı Mehmet Güngören ile birlikte Makamında ağırlayan Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Belediye-İş Sendikası yönetimi olarak Ankara’da oturarak sendikacılık yapmıyor, Anadolu’yu karış karış gezip işçi arkadaşlarımız ile yan yana gelip, sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Biz sendika olarak bir emek örgütüyüz” diye konuştu.
Sıcak ve samimi bir ortamda karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Tosya Belediyesi Çalışanları olarak çok şanslıyız diyerek sözlerine başlayan Tosya Belediyesi Baş Temsilcisi Halim Koçak; Göreve geldiğinden bu yana Belediye işçilerinin yanında olan ve destekleyen bir Belediye Başkanımız var dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER