TOSYA BELEDİYESİ DOĞALGAZ HATTI YOL ARIZALARINI TAMAMLADI

TOSYA BELEDİYESİ DOĞALGAZ HATTI YOL ARIZALARINI TAMAMLADI

TOSYA BELEDİYESİ DOĞALGAZ HATTI YOL ARIZALARINI TAMAMLADI

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Doğal gaz hatlarının geçmesinin ardından yeniden yaya kaldırımı bordür ve yol yapım çalışmaları için İbni selim Mahallesinde kolları sıvayan Tosya Belediyesi 2 ay gibi kısa bir sürede çalışmaları tamamladı.


Kasım ayı başlangıcında yol üzerinde hafriyat çalışmalarına başlayan ekipler mahallenin ana arteri üzerinde yürüttüğü beton parke ile yol kaplama işlemlerini tamamladı. Son olarak temizlik ve beton yaya kaldırımı işlemlerinin yürütüldüğü çalışmaları ilgili birim sorumluları ile yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kazım Şahin bölgenin eski görünümünden kurtularak daha modern bir hal aldığını ve temizlik çalışmaları ile de burada bulunan vatandaşların çok daha iyi şartlarda barınacaklarını ifade etti.

 

Mahalle üzerinde bulunan yeşil alanları da inceleyen Başkan Kazım Şahin; “ Doğal gaz dağıtım çalışmalarının ardından ekiplerimiz bölgede daha önce döşenen ve özelliğini yitirmiş beton parkelerin alandan atılmasını sağladı. Bilindiği gibi Kasım ayında başlayan hafriyat çalışmalarının da ardından yol yapımı devam etmiş ve gelinen noktada İbni Selim Mahallesi daha huzurlu ve modern bir alanda barınma imkânı kazanmıştır. Tüm ekiplerimizi seferber ederek yapmış olduğumuz temizlikle birlikte de bölgedeki toz pasif ize edilmiştir. Bölge halkına doğal gaz hizmeti ve yeni yapılan yolumuz hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2014, 21:37
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rumuz,vatandaş....
Rumuz,vatandaş.... - 5 yıl Önce

tosyanın genelini ve alakalı alakasız çoğu yeri parke yaptınız .birtek mustafa cemiloglu sokagının 50 metrelık kısmının parkesini yapamadınız,tozdan cam bile açamıyoruz.üstüne üstlük,belediye hafriyat kamyonları pervasızca ve çevre sakinlerine saygısızca ortalığı toz duman içerisinde bırakıyozlar.neyse önümüzde seçim var.......!

seçim var neyse..?
seçim var neyse..? - 5 yıl Önce

Belediye hizmet yapsa suç, yapmasa suç...Bide tehdit var neyse seçim var.Hić kimseye yaranamassın bu dünyada.Yıkıcı, Kırıcı olmak kolay,Yapıcı olmak bu kadar zormu? Bir tuğla üst üste koyandan Allah Razı olsun deģilmi? Hizmet edenlere illa muhalefet olsun diye muhalefet yapılmazki.Hizmet edenlerin kıymetini bilin...Kendi düşüncede olanıda,muhalefet olanıda.Vurun abalıya demek kolay.Ama dogru olan değil. ......

vatandaşlar
vatandaşlar - 5 yıl Önce

hizmet etmek suç degil hizmeti yarım bırakmak üzücü,mevlana camii ne kadar yapılıp 50 metrelik mesafeyi bırakıp gitti belediye bu durum suç.....o mesafe neden bırakıldı?orası işlek olan biyer kii hastane acil vardı o zaman çalışma varken ....çok fazla tozlu bir sokak burası.....tosya degil tozya )sakinleri olarak en kısa zamanda yapılmasını istiyoruz...............rica ediyoruzz...........

SIRADAKİ HABER