Tosya Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

Tosya Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Meclisinin yerel seçimler sonrasında yeni dönemin ilk toplantısı Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan meclisin açılışında konuşan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil; "MHP ve AK Parti meclis üyelerinden oluşan bu ilk meclisimizin Tosya’mıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

İlk meclis toplantısında meclis kâtip üyeleri, birinci ve ikinci başkan vekilleri ve encümen üyeliği seçimi yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

Belediye Şehir su şebekesine arıtma yumuşatma, filitreleme sistemi yaptırın, ilçe halkına bileşimi ağır metallerden ve kireçten oluşan, taş kum böbrek hastalığı ve vesair hastalıklara sebebiyet veren suyu içirmeye devam etmeyin. En kısa zamanda çözüm bulmak için çalışmalar yapın.

Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

Resmiyette inşaat yapı ruhsatında ve yapı kullanma izin belgesinde gözükmeyen çatı katlarının yapılmasına asla izin vermeyin. Bu çatı katlara, su elektrik ve doğal gaz bağlanmasına göz yummayın.

Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

İlçe halkının bir bölümü işsiz iken, bir bölümü de 1600-TL ile 2500-TL arasında ancak aylık kazanç elde edebilerek simitle idare ederken, yiyecek bulamaz iken; lüks restaurantlarda siyasilere, muhtarlara, belirli kesimlere bol çeşitli yemekler vermeyin, ramazanda iftar sofraları düzenlemeyin. Düzenlerseniz de sosyal medyadan asla paylaşmayın. İlçedeki iç huzuru sağlamış olursunuz.

Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

Belediye başkanlığı makamının ve belediye meclisinin, temsil makamı olduğunu unutmayın. Başkanlık makamında ve belediye meclisinde başka şeyleri asla temsil etmeyin.

Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

Şehir içindeki yeşil alanlara, parklara kafe, restaurant, çay ocağı, büfe, kahvehane, kıraathane adı altında baraka yapılmasına izin vermeyin, ruhsat vermeyin. Bırakın Yeşil alanlar yeşil alan olarak kalsın, mezberelik olmasın.

Samimi Tavsiyeler
Samimi Tavsiyeler - 3 ay Önce

Belirli kesimlere verilen yemeği, verilen ramazan iftar sofralarını, yenileni içileni fotoğraflayıp sosyal medyadan paylaşmayın, gazeteler de yayınlatmayın, bol çeşitli yemeği olmayan insanları imrendirmeyin, aç karnına onları yutkundurmayın, hayal ettirmeyin ve bol çeşitli yemek paylaşım işinin yemek pornografisi olduğunu bilin. Misafirlerinize sadece çay, su ve meşrubat ikram edin.

Ezelden Yerlisi
Ezelden Yerlisi - 3 ay Önce

Hayırlı ve uğurlu olsun. Şehr-ül Emin sıfatına haiz bir Şehr-ül Meclis olursunuz inşAllah. Çalışmalarınızda şimdiden başarılar diliyorum.

Yorumcu
Yorumcu - 3 ay Önce

Kusura bakmayın birileri bana kızacak ama Bu belediye meclisi 3-5 kişi hariç çok sevye düşük başkana göre.Etkisi az olacak kişiler.

Yorumcu
Yorumcu @Yorumcu - 3 ay Önce

Doğru söylüyorsunuz,cümleler biraz kırıcı olmuş anlatmak istediklerimi yanlış cümlelerle ifade etmişim fark ettim ama yorumu silme şansım yoktu yada düzeltme (sedat abi yorumları düzeltme linki koyarsan yada silme seviniriz abi)
Özürdilerim.

AK Sevda
AK Sevda @Yorumcu - 3 ay Önce

Büyük adamlarla konuşmasını bilmiyorsun demişsin doğru bu benim kusurum. Ama kendini büyük adam zannetmek o senin kusurun. Recai KUTAN Tosyada yaşayan Her Tosyalı çok degerlidir. O Bakımdan Her Meclis üyesi değerlidir. Herkese başarılar.

Seviye
Seviye @Yorumcu - 3 ay Önce

Yorumcu rumuzlu kişi; bu şekilde yazarak sende seviyeni düşürmüş oluyorsun!!!!!!. Hem neye göre, hangi kritere göre seviye tespiti yapıyorsun. Çok ayıp.


SIRADAKİ HABER