Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil İlk İcraatını Açıkladı

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Tosya Belediye Başkanı seçilen Volkan Kavaklıgil parti binasında yaptığı ilk açıklamada Tosya halkına teşekkür ederek 40 bin nüfuslu Tosya’nın belediye başkanı oluğunu söyledi. www.tosyahaberleri.com haber sitemizin sorularını cevaplayan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil seçim sonuçlarını değerlendirdikten sonra İlk İcaraatını açıkladı.

Mazbatasını aldığı gün özellikle Cumhuriyet meydanı ve mahallelerdeki öncelikli sorunları yerinde inceleyerek çalışmalar başlayaçağını ifade etti. Basın mensublarına seçim çalışmalarında kendisine verdiği desteğe teşekkür eden Volkan Başkan '' Bizler her zaman tarafsız ve Özgür Basının yanında yer alacağız ve bu yönde çalışmalarını destekleyeçeğiz''dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 3 ay Önce

Haydi bismillah , Mevlam kazadan beladan her türlü musibetten kul hakkından devlet malına hıyanetten kararsızlıktan ve de her türlü ayrımcılıktan uzak hakkaniyetli bir yönetim sürdürmeyi uzun zamanlar nasip etsin... Hayırlı olsun Volkan başkanım...

Hakan ay
Hakan ay - 3 ay Önce

Disarida yasayan bir tosyali olarak... Sehrin merkezi cok bakimsiz ve eski

Melih Köse
Melih Köse - 3 ay Önce

İlk icraat otogar olmalı, unutmayınız ki Tosya ilçemize gezmeye gelen birinin göreceği ilk yer otogardir.Otogarin ve tuvaletlerinin temiz ve bakımlı olmasını temenni ediyorum.

Ebru şen
Ebru şen - 3 ay Önce

Tosyalı olarak diğer belediye başkanı gibi hayvanları öldürmeyin. Onlara kol kanat gerin. İyilikleri için uğraşın. Belediyenin geçmişte hayvan öldürmekten kesilen binlerce lira cezaları onların da Allahın yarattığı çanlar için kullanın. Lütfen.. hayırlı uğurlu olsun.

Murat Tantan
Murat Tantan - 3 ay Önce

istanbulda yasiyan bir Tosyali olarak hayirli uğurlu olsun dilerim baskanim gorevinizde basarilar dilerim.

İSMAİL DEMİRBAŞ
İSMAİL DEMİRBAŞ - 3 ay Önce

Bende bir tosyalı her ne kadar gelmezsemde başkanımıza hayırlı olsun der başarılar diliyorum Allah utandırmasın

Şevket öz
Şevket öz - 3 ay Önce

Helal sana gönlü güzel kardeşim

İsmail erzayın
İsmail erzayın - 3 ay Önce

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah işiniz gücünüz rast gitsin inşAllah başarıların devamını diliyorum hayırlı olsun


SIRADAKİ HABER