Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Dualarla Göreve Başladı

Tosya Belediye Başkanlığını kazanan Volkan Kavaklıgil düzenlenen tören ve Dualarla Göreve Başladı.

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerini kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı Volkan Kavaklıgil ve Belediye, İl genel meclis üyeleri ve çok sayıda misafir ve vatandaşın katıldığı törenle Tosya Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Esen, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, MHP MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı Tosya Sivil Toplum Kuruluşları,vatandaşların katıldığı törenle Belediye Başkanlığı Görevine başladı. 

Belediye Hizmet Binası önünde düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Törende kısa bir konuşma yapan MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın Tosya halkına teşekkür ederek '' Sizler Volkan Başkanı Belediye Başkanı seçerek sizlere yakışanı yaptınız.Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizlerde sizin bu teveccühünüzü boşa çıkarmayarak söz vermiş olduğumuz hizmetleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye başlayacağız''dedi.

Daha sonra söz alan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil '' Bu günden sonra 40 bin vatandaşımızın belediye başkanı olarak Tosya'ya hizmet edeçeğim.Yarın sabahtan itibaren ilçemizin sorunlarını çözmeye başlayacağız. Sizlerin duası ve bizlerin gayreti ile ilçemizdeki sorunları hep birlikte aşaçağız''dedi.

Tören daha sonra Kurban kesimi ve yapılan dua ile sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
alayuntlu
alayuntlu - 4 ay Önce

Kastamonu il başkanı Tosyalılarla dalga geçiyor.3 ay boyunca eski belediye başkanına atmadığınız iftira çamur kalmadı. 3 ay önce, çok şey biliyorum ve seçime doğru açıklayacağım dediniz .hiçbir şey açıklamadınız.hiç bir evrak vermediniz. şimdi de devir teslim töreninde eski başkanın adı neydi diye iki tarafına soruyor. vAllahi şaka gibi.

Akin
Akin - 4 ay Önce

Öncelikle seçim sonuçlarının güzel Tosya' ma hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Haktan niyaz edeiyorum. Ancak, devir teslim törenine ait video izlediğimde görmüş olduğun nezaketsiz davranışı da hatırlatmayı bir görev biliyorum. Ben gurbette olan bir Tosya' lı olarak tören sırasında konuşma yapan, ismini, makamını ve yetkisini bilmediğim bir şahsın konuşması sırasında "eski belediye başkanının neydi ismi" şeklindeki hitabını kınıyorum, yeni başkana da buradan nasihatımdır bu tür adamlarla yoluna devam edersen siyasi akıbetinin çokta iyi olamayacağını aklından çıkarmamasını istirham ediyorum.

Sahin Turkmen
Sahin Turkmen - 4 ay Önce

Hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

Gurbetci
Gurbetci - 4 ay Önce

Nafiz bey neden yok.belediyemiz ilcemiz ulkemiz ve tum dunya icin bit kazanim olan gercek ulkucu milliyetci kuvvayi milliyeci gelecegin milletvekili nerede

SIRADAKİ HABER