TOSYA BAYAN BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Tosya Belediyesi'nin bayan Başkan Vekili çalışmaları yerinde kontrol ederek adım adım proje güzergahını inceledi

TOSYA BAYAN BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

.

Tosya Belediyesi tarafından bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte Bahçelievler Mahallesi Osmanlı Caddesi'nin yeniden revize edilmesi için geçtiğimiz aylarda başlayan proje hazırlıklarının ardından bölgeye ilk kazma vuruldu. Çalışmaların başladığı ilk dakikalardan itibaren bölgede sık sık kontrollerini gerçekleştiren Tosya Belediye Başkan Vekili Süreyya Yağmur yaptığı incelemeler sırasında Bahçelievler Mahallesinin bu tür bir yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirterek yapılan hizmetin gerekliliği ve önemine dikkat çekti.
Büyük bir bölümü özellikle yağmur sularıyla birlikte deforme olan Osmanlı Caddesi'nde meydana gelen tozu da engellemek istediklerini belirten Başkan Vekili Yağmur, Tosya Belediyesi'nin şehrin adeta her noktasında büyük bir özveri ile çalıştığını ifade etti.  Ortalama 2 kilometrelik bir kısımda revize çalışması yürüteceklerini ifade eden Yağmur, daha sonra Bahçelievler Mahalle Muhtarı Halim Koçak ile çalışma güzergahını adım adım inceleyerek detaylı bilgi aldı.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 23:58
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Özćelik
Ahmet Özćelik - 4 yıl Önce

Sahsimca da Kesinlikle dogru soyluyorsunuz bencede belediye ozveri ile calisiyor ama nerede gorene selam soyleyin

ahmet peker
ahmet peker - 4 yıl Önce

Güzide tosyamızın başka mahallesi yok sanırım .Zahmet olmazsa şöyle birçay boyuna yukarı vasıtanızla harsat siteler ve yavuz selim okuluna bir çıkında bir bakın lütfen çocuklar okul önünde yolun içinde yürüyorlar bir yaya yolu bile yok heryer yama ve çukurlarla dolu lütfen imkanlarınızı birazda buralara harcayın saygılar hizmetinizdede başarılar

Rıdvan sağlamçubukcu
Rıdvan sağlamçubukcu - 4 yıl Önce

Calismalarinizda basarilar dilerim .Önceligi sehir merkezine ve sehir merkezine yakin yerlere veriyorsunuz diger mahallelerimize de bir göz atmakta fayda var.

SIRADAKİ HABER