Sayın Bakanım''Yaşamak İstiyoruz''

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın katılımı ile Atık Su Arıtma Tesisi Temel Atma Törenine düzenlendi.

Sayın Bakanım''Yaşamak İstiyoruz''

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) Atıksu tesisi temel atma törenine katılmak üzere Tosya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ı ilçe girişinde Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, İlçe Kaymakamı ve Belediye başkanında oluşan kalabalık ve heyet karşıladı.


Bakan Erdoğan Bayraktar makam aracından inerek vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Bu sırada Tosya ilçesi Sevinçören köyü halkı Bakan Bayraktar’a köylerindeki Çevre sorunu ile ilgili şikâyetlerini ilettiler. Köylüler Bakan Bayraktar’a Hoş Geldiniz pankartı açarak köy adına konuşan muhtar ‘’Sayın Bakanım biz ve çocuklarımız yaşamak istiyoruz, bize yardım edin köyde hava kirliliğinden dolayı hastalık eksik olmuyor ‘’dedi.


Bakan Bayraktar Muhtardan aldığı zarfı bakanlık yetkililerine vererek en kısa zamanda ilgilenilmesini istedi. Bunun üzerine Sevinçören köy halkı bakanı alkışlayarak teşekkür ettiler.    
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2013, 21:31
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah ÖZDEMİR
Abdullah ÖZDEMİR - 5 yıl Önce

güzel olmuş kakısı bulunan herkese teşekkür ediyorum.

SIRADAKİ HABER