PARKE DÖŞEMEDE BU BİR REKOR

PARKE DÖŞEMEDE BU BİR REKOR

PARKE DÖŞEMEDE BU BİR REKOR

Doğal gaz hat tamiratları, yol, su ve kanalizasyon hizmetlerinin yanı sıra ana cadde ve ara sokaklarda yürütülen yeniden beton parke ile yol yapım çalışmalarında 2014 yılının ilk iki ayında Tosya Belediyesi’ne bağlı ekipler 20 bin metrekare parke üreterek işçiliğini yaptı. İki ay gibi kısa bir sürede yürütülen çalışmaların rekor seviyede olduğu ifade edilirken son olarak metal sanayi sitesinin büyük bir bölümünde de beton parke ile yol yapım çalışmalarına başlandı. Aşırı tozdan dolayı bölge esnafının yaşadığı olumsuzlukların da giderileceği belirtilirken, gelen taleplerle doğru orantılı olarak çalışmalara şekil verildiği açıklandı.Yürütülen çalışmalara ilişkin yapılan değerlendirmede 2014 yılının ilk iki ayında rekor seviyede parke üretilerek işçiliğinin yapılması aynı zamanda Tosya Belediyesi’nin operasyonel kabiliyetinin bir göstergesidir denildi. Bölgede aralıksız devam eden yol yapım çalışmalarının bir hafta gibi kısa bir sürede netleştirileceği dile getirilirken, aynı zamanda iş kalitesiyle ilgili denetimlerde de bulunulduğu açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 22:35
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
mhp
mhp - 5 yıl Önce

bu zamana kadar yattım elhamdürillah şimdi iki ayda iyi göz boyadım inşaallah... oylar mhp ye millet uyuma uyan

hizmet
hizmet - 5 yıl Önce

bi̇lerek seçi̇mler mi̇ bekledi̇n başkan. bizden sana oy yok haberin olsun

AFET
AFET - 5 yıl Önce

hatırlatırım bir zamanlar şahin k. mhpdeyken afet olmuştu. mhpdeyken neden hiç bişey olmadı?? bunları anlatırken düzgün anlatması lazım. yanlışlarını gizleyerek biyere varamayacağı kesin. 5 yıldır başta evet niye hepsi son bir senede oldu. bu tesadüf değil. yapılan çalışmaların üstüne oturup ben yaptım demek etik değil.

oylar Mola'ya
oylar Mola'ya - 5 yıl Önce

5 yıl yat 2 ay çalışla olmaz... kaldırım taşı yapıp oy istemeyi ankara'da mı öğrendin? melih'ten öğrendiğin taktikler mi bunlar? reza sarraf'tan seçim kampanyana destek geldi mi?

professionel parkeciler
professionel parkeciler - 5 yıl Önce

çankırıdan biliyorum küçük bir köşeyi yapmak için 12 ,13 adam başında gıyırdayıp döküyorlar döşeyipte bitmiyorlar. Tosya da küçük köşeyi 1 kişi gidip hemen yapıyor . Fark bu ve 12,13 kişi olunca da parke döşemedik yer kalmıyor döşenecek yer hemen döşeniyor.. TOSYA PARKE DÖŞEMEDE VE TAMİRİNDE USTA ..

kosen
kosen - 5 yıl Önce

Sen ilk aday oldugund bi yerini yirtiyodun bu yollari ornek gosteriyodun simd iki ay kala mi parke yapmaya basladin kazimm

hasan bekler
hasan bekler - 5 yıl Önce

bugüne kadar hicmi yapilmadi nankörlük yapmayalim

vatandaşlar...
vatandaşlar... - 5 yıl Önce

mustafa cemiloglu sk ta tozdan aşırı derecede şikayetçi...orayı ne zaman yapacaksınız?

SIRADAKİ HABER