Nalbantoğlu Park Tesisleri ''Farklı Lezzetlerin buluştuğu nokta''

İlçemiz 9.km D-100 Karayolu üzerinde hizmet veren birbirinden farklı lezzetleri bünyesinde barından Nalbantoğlu Park Restoran geçtiğimiz akşam basın mensuplarını ağırladı.


Izgaradan köfteye, mantardan kebaba kadar Anadolu Mutfağının hakim olduğu farklı yöresel lezzetlerle hizmet veren Nalbantoğlu Park Restoranın geçtiğimiz akşamki konukları ilçede görev yapan Ulusal ve Yerel basın mensupları oldu.
Nalbantoğlu Park Tesislerinin davetine İHA muhabiri Sedat Ağacıkoğlu,DHA muhabiri Emre Çiloğlu, TRT muhabiri Serhat Ağacıkoğlu,Açıksöz Gazetesi sahibi Mehmet Ünsal,Muhabirler Özlem Külek,Ahmet Çataloğlu,Yunus Kara ,Alaattin Keşoğlu ile Haber 37 Gazetesi Sahibi Hüsnü Acar, Muhabirler Bahattin ve Ahmet
Basın mensuplarını kapıda karşılayan Nalbantoğlu Park Restoran Genel Müdürü Özgür Akbacak, katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Birlikte yenilen yemeğin ardından Nalbantoğlu Park Restoran Genel Müdürü Özgür Akbacak, Restoran ve yemekler hakkında bilgi verdi.  Restoranın yenilendiğini ve yeni lezzetlerin mutfağa dahil edildiğinin altını çizen Özgür Akbacak; “Restoranımıza gelen misafirlerimiz farklı yöresel lezzetleri bulabiliyor. Anadolu Mutfağının hakim olduğu restoranımıza hemen her yöreye ait lezzeti bulmak mümkün. Örneğin Boğma Kebap isteyen, Acılı Adana, Urfa İsteyen misafirlerimiz aradıkları lezzeti bulabilirken, ızgara isteyen, balık isteyen müşterilerimizde, mantar isteyen müşterilerimiz de aradıkları lezzetleri bulabiliyorlar.

Burada 26 TL’den başlayıp 38 TL’ye kadar fiyat aralığında paketlerimiz var. Tek kişilik hizmetimiz olduğu gibi, toplu yemek imkanımız da bulunmaktadır. 250 kişilik salonumuzda toplu yemek hizmeti de vermekteyiz. Ramazan ayına birkaç gün kaldı. Gerek yoldan geçmekte olan misafirlerimiz gerekse Tosya’dan gelecek olan misafirlerimiz iftarda ve sahurda aradıkları lezzetleri burada bulabilecekler. Aynı zamanda Ramazan ayında kurumlar için de rezervasyon yapmaktayız. Kurumlar için 250 kişilik toplu yemekler ile de hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız Tosya’ya farklı lezzetler sunmak ve hizmette fark yaratmak istiyoruz. Ülkemizin değişik yörelerinden lezzetler sunmaya, farklı damak zevkine hitap etmeye devam ediyoruz” dedi.  
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet keleş
mehmet keleş - 1 yıl Önce

et yemeği 20 tl çorba 5 tl tatlı 5 tl su cola 3 tl toplam 33 tl şimdi gıtsek aynı para cazıpliği nerede neyse en azından basındaki arkadaşlara ıkram olmuş ama et yemeklerı değişik ve lezzetli ama fiatları tekrar gözden gecirmelerını isterız

AYLA ÇINAR
AYLA ÇINAR @mehmet keleş - 1 yıl Önce

BEN GİTTİM YAKINLARDA ÇÖKERTME KEBAP 22,5 CORBA 6 KOLA VE SU 3 SÜTLAÇ 6 SALATA 5 TOPLAM 42,50 YAPIYOR.... DİP NOT 5 ÇEŞİT İKRAM GELDİ YEMEKLERİ BİLE BİTEREMEDİK İKRAMDAN DOLAYI , TŞK EDERİM İLGİ VE ALAKALARI İÇİN ÇALIŞANLAR GAYET KİBAR VEDE NAZİK

SIRADAKİ HABER