MUHTAR ÖYLE BİR SÖZ ETTİ Kİ SALON BUZ KESTİ

MUHTAR ÖYLE BİR SÖZ ETTİ Kİ SALON BUZ KESTİ

Sedat AĞACIKOĞLU
TOSYA - İHA

Geçtiğimiz akşam AK Parti Tosya ilçe teşkilatı tarafında düzenlenen Milletvekili adaylarının katıldığı istişara toplantısı bazen gergin bazende renkli görüntülere sahne oldu.Tosya Sivil Toplum kuruluşlarının,Mahalle Muhtarlarının ve çok sayıda sanayici iş adamının katıldığı yemekli toplantıda Milletvekili adayları Zafer Nalbantoğlu ve Metin Çelik 7 Haziran seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin toplantı sonrasında misafirlerden soru sormak isteyen var ise sorabilir burası halk meclisidir dedi.Bunuu üzerine Şehreküstü mahallesi muhtarı Hüseyin Yörük söz alarak '' Şimdi Kastamonu bu dönem kim ne derse desin Tosya'ya haksızlık yaptı.Zafer Nalbantoğlu geçen dönem ve bu dönem yaptığı çalışmalarla adaylık sıralamasında en azından ikinci sırada olmalı idi.Şimdi Biz desek ki Tosya olarak Çankırı'ya bağlanalım,Çankırı'nın 2 olan milletvekili sayısı otamatikmen 3 olur bizede hali ile milletvekilliği sıralamasında 2. sırayı verirler.Ne olacak şimdi hadi bunu bana açıklayın ''dedi.

Başkan Kazım Şahin Usta bir manevra ile Kastamonu'nun evliyalar şehri olduğuna vurgu yaparak Kastamonu'lu olmaktan gurur duyuyoruz dedi.AK Parti Kastamonu il başkanı söz larak ''Arkadaşlar Zafer Nalbantoğlu bizim için çok değerli bir arkadaşımız.ancak şunu unutmayın ki Kastamonu ilçelerinden milletvekili adayı gösterilen tek ilçe Tosya yapmayın böyle '' Allah Adamı Çarpar''dedi

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 00:13
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
F...
F... - 3 yıl Önce

Muhtar şirk mi koşmuş? Allah adamı çarpacak. Hem soru sorun diyorsun sonra adama 180 derece cevaplar veriyorsun. Başkanımıza yakismamis. İl başkanını da kınıyoruz.

Ali yaman
Ali yaman - 3 yıl Önce

Mutlaka her vekilin bir koyu ilcesi vardır. Mesele nedir biliyor musunuz. Mesele 1. ilçe seçmen sayılarına bakılsın 2. ilçe nüfus oranlarına bakılsın. 3. Son seçimlerde alınan oy oranlarına bakılsın. 4. 25 yıldır tosyayi temsil eden yosyali yada tosya kökenli vekil varmı????? Aday tekamül yoklamalarında öncede sık sık konuyu gündeme getirdim. Bu dönem bir vekil TOSYADAN mutlaka olmalı diye ama malesef bu dönemde TOSYA kaybetti. Yatırım konularına girmiycem. Yatırımlar göz boyamadan öte gitmeyen yatirimlar. Istihtami artırıcı bir yarım yok. Renkli bir hastane lüks ama uzman kadro yok. Kavşak rezaletleri diz boyu. Her köy kavşağı potansiyel kazaya davet çıkartmakta. Umarım yetkililer ve TOSYA halkım bunları okur. Istanbuldan saygılarımla.

AÇIKLAMA
AÇIKLAMA - 3 yıl Önce

Tosyalı dolgu malzemesi, diğer Akp li adayların ilçeleri yokmu. Bir parmak bal yerseniz.

rdvn
rdvn - 3 yıl Önce

Siz eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur

tosyaliyiz
tosyaliyiz - 3 yıl Önce

Ali Yaman cok guzel yorum yapmissiniz tesekkur ederiz bu kadar destek revami ucuncu sira

tui̇k
tui̇k - 3 yıl Önce

tui̇k i̇statistikleri yayınlasın tosyalı kastamonuyumu tercih ediyor. yoksa çankırıyımı anca net bi cevap tuik söyler. sağlık konusunda çankırı başka araca tüp taktıran sızdırmazlık için de çankırı tercih ediyor . vb nedenlerle tercih ediyoruz iştee.

tosyaliyiz
tosyaliyiz - 3 yıl Önce

Rdv isimle yazan sahis tosyali esek degildir kimse bize semer vuramaz geregini sandikta cevap verecegiz

uzakdiyarlardan
uzakdiyarlardan - 3 yıl Önce

yapılan yorumlara baktım gerçekten muhtar doğru söylüyor.bence de çankırı ya bağlansın .çünkü yazları geliyorum hastane var da kaç tane doktor var.bunlar açtıkları yerleri kaç defa açıyorlar .ekonomi bakanı ne diyor.alınan araçlar çerez parası imiş emekli memur dert içerisinde beyler zevk sefa sürüyorlar Allah için 13 senenin hakkını helal etmiyorum.oy verecek kardeşlerim tosyamızın geleceğini iyi düşünün.


SIRADAKİ HABER