Müftü Basri Bektaş Sosyal Medya hesabından duyurdu

Müftü Basri Bektaş Tosya Müftülüğü görevine başlamasıyla ilgili haberi sosyal medya hesabından şu şekilde duyurdu. “Yeniden değil, yenilenerek, hakkın rızasını bir imtihanını bilerek, her hayırlı işte olduğu gibi YA ALLAH! BİSMİLLAH!”

Müftü Basri Bektaş Sosyal Medya hesabından duyurdu
15 Temmuz darbe girişimi sonrası soruşturma kapsamında 2 Ağustos 2016 tarihinde Sinop Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile Tosya'da gözaltına alınan ve Sinop ilinde yapılan sorgulama sonrası tutuklanan Tosya Müftüsü Basri Bektaş bir süre kaldığı cezaevinden yaklaşık 2 ay önce tahliye oldu.
Edinilen bilgilere göre Müftü Basri Bektaş'ın ilgili kurumlardan gelen yazı doğrultusunda Tosya İlçe Müftüsü olarak görev yapmasında yasal bir sorun olmadığı yönünde karar verildi.

Müftü Basri Bektaş gelen karar sonrasında Sosya Medya hesabından göreve başlaması ile ilğili olarak yazdığı değerlendirmede “Yeniden değil, yenilenerek, hakkın rızasını bir imtihanını bilerek, her hayırlı işte olduğu gibi YA ALLAH! BİSMİLLAH!” dedi.

İddialara göre Müftü Basri Bektaş’ın önümüzdeki bir kaç gün içinde Tosya Müftülüğünde tekrar göreve başlaması bekleniyor..

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2017, 23:45
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan Aksoy
Sinan Aksoy - 2 yıl Önce

Sizin hayır zannettiğinizde şer;şer zannettiğinizde hayır vardır Allah cc bilir siz bilmezsiniz.buyuran Rabbimin hikmeti büyüktür.aynen hocam hadi Bismillah TÜRKELİ

Osmanlı kuaför
Osmanlı kuaför - 2 yıl Önce

Allah yardımcınız olsun. Tekrar başarılar dileriz

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Çok şükür hamd olsun hocam. Rabbim daim etsin sevinçliyim

SIRADAKİ HABER