Milletvekili Murat Demir Tek Derdinin Hizmet olduğunu söyledi

Ak Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşın dertlerini sıkıntılarını dinlemek için Tosya’ya geldi.

Milletvekili Murat Demir Tek Derdinin Hizmet olduğunu söyledi

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak için ilçemize gelen Ak Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in ilk durağı Ak Parti İlçe Teşkilatı oldu. Milletvekili Demir; teşkilat binasında Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, parti yönetim kurulu üyeleri, Tosya Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Koçgözlü ve köy muhtarlarının katılımıyla geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.

Milletvekili Demir’in gündemi yoğundu. Sözlerine 15 Temmuz darbe girişimi ve gündemdeki olaylardan notlar aktararak başlayan Demir son günlerde Kastamonu ve ilçelerinde meydana gelen doğal afetlere değindi.
Demir; ”Benim için her ilçenin değeri aynı. Fakat Tosya’nın bende ayrı bir yeri var. Uzun zaman oldu Tosya‘ya gelemedim. Gündemdeki olaylar, ardından ilimiz ve ilçelerinde meydana gelen afetler Tosya’ya gelişimi geciktirdi. Afetlerin meydana geldiği yerlerde vatandaşlarımızın dertlerini sıkıntılarını dinledik, taleplerini dinledik, ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında takipçi olacağımızı söyledik” dedi.

Milletvekili Murat Demir konuşmasının devamında; “Hizmetlerimiz yatırımlarımız devam ediyor. Tosya’da 77km 2.kat asfalt yol yapıldı, 55km yolun da asfalt çalışmaları devam ediyor. Burada sıkıntılarımız sağlık alanında var. Hastanemizin B sınıfına yükseltilmesi çalışmalarımız devam ediyor. Sayın Bakanımızla görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah Tosya Devlet Hastanesini B sınıfına yükselttiğimiz zaman Tosya’nın doktor sorunu, sağlık sorunu çözülmüş olacak. Hizmetlerimiz, yatırımlarımız devam ediyor, hepsinin takipçisiyim ve takipçisi olmaya devam edeceğim.  
Ben farklı milletvekili olacağımı söyledim. Tek derdim var hizmet etmek, ilimize ilçelerimize yatırım kazandırmak. Benim kimseyle sorunum yok, kimseyle uğraşmıyorum, sadece hizmet etmeye çalışıyorum” dedi.

Milletvekili Murat Demir son olarak Tosya Meslek Yüksekokul inşaatını gezerek yetkililerden detaylı bilgi aldı.


Milletvekili Murat Demir belediye ziyaretinin ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafları ziyaret eden Demir dertlerini sıkıntılarını dinledi. Talepleri not alarak ilgileneceğini söyledi. Esnaf ziyaretinde milletvekili Murat Demir duygulu anlar da yaşadı.

Ziyarette bir esnafın söylediği “Duamız sizinle, Allah sizden razı olsun, Allah devletimize milletimize zeval vermesin” sözleri Milletvekili Murat Demir’i duygulandırdı. Demir; “Aldığım en büyük dua bu. Allah sizden razı olsun, halkımızdan razı olsun. Çok teşekkür ederim. Biz bugüne kadar olduğu gibi sizin için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Esnaf ziyaretinin ardından Ak Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir ilçeden ayrıldı.  


Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 22:54

Sedat

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut.
mahmut. - 2 yıl Önce

ben inanmıyorum.tosya-kastamonu karayolunu bölünmüş karayolu olarak yapamadınız.kastamonunun 3 tane milletvekili var.ödenek var.ama gel gelelim tosyaya yatırım yok.tosyayla ilgilenmediniz.çankırıyla irtibatımız daha güçlü hale gelecek.

Recep
Recep - 2 yıl Önce

TOSYAMIZIN EN BÜYÜK SORUNU 1 HASTANESİNİN DOKTOR AÇIĞI 2 KAVŞAKLARIMIZ.ÇANKIRI DEVLET HASTANESİNDE ÇANKIRILIDAN FAZLA TOSYALI VAR.ÇANKIRI İL SINIRINI GECİNCE HER KÖYÜNE YA ALGEÇİT YADA ÜST GEÇİT VAR, TOSYAMIZIN ÖKSÜZ VE YETİM OLDUGU BELLİ OLUYOR.İŞTE AÇIK VE NET İKİ BÜYÜK SORUN, GİDERİVERİN YETER.MAKSAT BAĞCI DÖVMEK DEĞİL, AMAÇ ÜZÜM YEMEK.

Nevzat
Nevzat - 2 yıl Önce

Iktidar partisi Tosya temsilcileri islerini iyi yapamiyor. Onlar degismeden Tosyaya hukumetten yardim gelmez. Akp Tosya baskani ve uyeleri istifa etmeliler. Isinin ehli baska partililer gelmeli. Bos yere koltuk isgal ediyorlar.

Vadettin reklamcı
Vadettin reklamcı - 2 yıl Önce

Kaç yıldır kavşak yapıyolar. Tosyada doktor yok petrol şirketleri zengin oldu. Hastaneye şu kadar hekim atandı diye reklam ediyorsunuz atanan hekimler pratisyen! Tosyanın yarısından çoğu kalp hastası kardiyolog yok gözdoktoru yok imüğümüz şişdi diyi ta çangırıya mı gidiyin öyle. Bıkduk

SIRADAKİ HABER

banner258

banner256