MHP Tosya İlçe Başkanlığı Gazeteciler Günü Programı

banner266

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU

KASTAMONU (İHA) –Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı,Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil,Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Acar,Parti yönetim Kurulu üyeleri ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ilçede görev yapan Ulusal ve Yerel Basın mensuplarını misafir etti ve günlerini kutladı.

MHP Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı,yaptığı kısa konuşmada ilçemizde görev yapan gazetecilerin ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerini sürdürmeye çalıştıklarını yakinen bildiğini söyledi. Özurgancı, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler" günü nedeni ile Tosya’da görev yapan basın çalışanlarıyla bu gece bir araya geldik. Sizlerin her türlü fedakarlık ve özveriye rağmen ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerinizi sürdürmeye çalıştıklarını yakinen biliyoruz. Bu zor şartların her geçen gün daha da ağırlaştığını da maalesef üzülerek takip ediyoruz. Biz MHP Tosya İlçe Başkanlığı olarak her zaman yanınızdayız’ ’dedi.

Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklığil yaptığı konuşmada, " Bu ilçenin ve çok değerli hemşerilerimizin hizmetine talip olan bir kardeşiniz olarak, her zaman siz gazetecilerin en büyük destekçisi olacağım. Basın çalışanlarımızın çalışma ve habere ulaşma şartlarının iyileştirilmesinde yerel yönetim anlamında yapılması gereken her ne varsa yerine getireceğimizi ve sizlerle sürekli istişare içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. Bunun yanında, şehrimizi ilgilendiren diğer konularda da sizlerle sürekli olarak görüş alışverişinde bulunacağımızı da özellikle ifade etmek istiyorum. "Üretken ve Çözüm Odaklı Belediyecilik" anlayışımız içerisinde, "Ben yaptım oldu" gibi ilçemize hiçbir katkı sağlamayan bir düşünce yapısı asla yer bulamayacaktır. Ben, burada bulunan, bulunamayan tüm basın çalışanlarımızın, gazetecilerimizin bayramlarını tekrar kutluyorum’’ dedi.

(SDA-

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 23:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi
Gurbetçi - 6 ay Önce

"Medyanın bağımsızlığını en iyi biçimde sağlama hususunda, hukuki düzenlemeler kadar, basın mensuplarının meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine uymaları da önem taşımaktadır. Medyamızın, meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, doğru bilgilendirme görevini en güzel şekilde yapacağına ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inanıyorum. Basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesileyle tüm basın çalışanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum."

Mehmet ORUÇÖZ
Mehmet ORUÇÖZ - 6 ay Önce

Bende aracılığınız ile gününüzü gönülden kutluyorum.Rabbim yar ve yardımcınız oldun inşaAllah.

SIRADAKİ HABER