MHP İLÇE BAŞKANI ''BEYAZ TOROS '' MESELESİNE NOKTAYI KOYDU

MHP İLÇE BAŞKANI ''BEYAZ TOROS '' MESELESİNE NOKTAYI KOYDU
banner266

Dün Tosya Belediyesi’nde gerçekleştirilen devir teslim töreni sonrasında Belediye Makam aracının bulunduğu resmi park alanına park edilen Beyaz Toros aracı ile ilgili sosya medyada ve internet sitesinde ortaya atılan iddialara karşı  MHP Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı konuya ilişkin değerlendirmede bulundu.

Devir töreni sonrasında Makam aracının bulunduğu alanda Beyaz Toros aracın park halinde olması ve bu aracın Makam aracı olarak gündeme getirilmesi hakkında şunu ifade etmek isteriz Belediye Başkanımız Volkan Kavaklıgil, mevcut olan Audi marka makam aracını kullanmaya devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 08:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumcu
Yorumcu - 3 ay Önce

Bence de kullanması lazım. Kastamonu'nun en büyük ilçesinin belediye başkanı en iyi arabaya binmeli en iyi kıyafetleri giymeli en iyi yerlerde yiyip içmelidir.Koruması olmalı, şöforü olmalı.Bunlar Lüx değil bunlar olması gereken ihtiyaç. Bir de artık başkan ipleri eline almalı.Mhp ilçe teşkilatı kendini arka plana çekmeli ve başkana destek olmalı.Ön plana çıkmak isteyen bazı kişileri duyuyor ve görüyoruz.Bir yerde bir lider olur bir kaç tane olursa hizmet edilemez.Diğer başkanın başka partiye geçmesinin en büyük nedenlerinden biride buydu hatırlarsanız.Yoksa ülkücülüğü tartışılamaz. Bir tebrikte Kazım şahin'e devir teslim töreninde bulundu.Teşekkür ediyoruz. Hayırlı Olsun Volkan Başkan.Yolunuz Açık olsun.

Vatansever
Vatansever - 3 ay Önce

Audi çok gùzel masaAllah Kazazìz belasiz iyi hizmetlerde kullanirlar insaAllah...

Başarı
Başarı - 3 ay Önce

Daima sizinle olsun Yalnız ipleri eline al su işleri, fen işlerine ve imara dikkat GÜNLÜK rapor alınmalı Size güveniyoruz.

Gazi
Gazi - 3 ay Önce

Volkan bşk kendine bırakın çok çalışmak istiyor kendi birikimi zaten var teşkilatdan gelme alt yapısı zaten var yolun açık olsun volkan bşk

BEYAZ TOROS TERÖRİSTLERİN KORKULU RÜYASI
BEYAZ TOROS TERÖRİSTLERİN KORKULU RÜYASI - 3 ay Önce

MHP Teşkilatı tarafından "Bundan böyle makam aracımız Toros'dur" diye bir açıklama gelmemesine rağmen muhalif parti seçmenlerinden bazı kendini bilmezler "İlk günden kıvırmaya başladı" gibi cümleler kullanarak saygısızlık ettiler.Açık aramak değil açıkları kapatmak için yardım etmek Tosya'mızı daha iyi yerlere taşır.O kadar eski ve maddi değeri düşük araba varken neden Beyaz Toros bunu da çoğu kişi düşünmeden karalamaya kalkışmış. 90′ lı yıllarda JİTEM üyelerinin devriye aracı olarak bilinen Beyaz Toros, Güneydoğu ve Doğu bölgelerinde bir çok terör sempatizanlarının korkulu rüyasıydı... O araca bindirilen insanlar, bir daha geri dönememişti.

Herkes 9 aylık
Herkes 9 aylık - 3 ay Önce

Bu otomobil varsa binmek içindir. Hiç kimsenin özeli değildir

Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

Cins cins konuşmayın yok ipleri eline alsın yok korumaya ihtiyacı var, başkanımızın korumaya falan ihtiyacı yok onun koruması Tosya halkıdır.. diğer konu ipleri eline alsın falan çoluk çocuğa nasihat veriyorsunuz kardeşim işinize bakın herkes ne yapması gerektiğini biliyor kimseye işini öğretmeyin madem bu kadar iyi biliyordunuz kendiniz aday olsaydınız..

Yorumcu
Yorumcu @Vatandaş - 3 ay Önce

Sadece yorum yaptık.akıl vermedik.Hoşunuza gitmediyse sedat abiye söyleyin yorumu silsin.
Kusura bakma vatandaş

ALİ
ALİ - 3 ay Önce

ilk günden başlanılmış küçük görmeler


SIRADAKİ HABER