METİN EKŞİ 1 NİSAN PAZAR GÜNÜ YAPILACAK ODA SEÇİMİNDE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

METİN EKŞİ 1 NİSAN PAZAR GÜNÜ YAPILACAK ODA SEÇİMİNDE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

KASTAMONU (İHA)- Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Tosya Ticaret Ve Sanayi Odası’nın Organ Seçimleri 01 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

2013 yılından bu güne kadar Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını yapan Metin Ekşi yaptığı açıklamada 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak seçimde tekrar aday olduğunu açıkladı ‘’ 1 NİSAN 2018 tarihinde yapılacak olan Tosya Ticaret ve Sanayi Odamızın seçimlerinin Ülkemiz başta olmak üzere ilimize ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ederim. İlçemizdeki tüm tüccar ve esnaflarımızın oda başkanlığı adaylığımda göstereceği teveccüh için şimdiden Şükran’ları mı sunar rabbim her şeyin hayırlısını cümlemize nasip etsin’’ dedi.

Şubat-Mart aylarında yapılması planlanan ancak tüm Türkiye’de Nisan -Mayıs aylarına ertelenen oda seçimleri 01 Nisan 2018 Pazar günü Modern Çarşı 2. Kat No.202 oda binasında yapılacaktır.

01 Nisan 2018- pazar günü yapılacak seçimde 7 Meslek Komitesine Asil Ve Yedek Üyeler İle 16 Asil 16 Yedek Meclis Üyesi Seçimi Yapılacak.

Oda Meclisi;

1.Meslek Komitesinden 2

2.Meslek Komitesinden 2

3. Meslek Komitesinden 2

4.Meslek Komitesinden 3

5. Meslek Komitesinden 2

6. Meslek Komitesinden 2

7. Meslek Komitesinden 3

 Toplam 16 Üyeden Teşkil Edilecek.

Meclis Kendi İçerisinden

1 Başkan,

1 Başkan Yardımcısı,

1 Katip Üye seçecektir.

Yine Meclis İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı Gözetiminde

1 Yönetim Kurulu Başkanı,

4 Yönetim Kurulu Üyesi

5 Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

1Tobb Delege Asil Ve Yedek Üyesi Seçimi Yapacak.

   (SDA-

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 13 ay Önce

Hemserim git kosene cekil. Yeni yuzlere ihtiyaci var Tosyanin. Bir yerden kalkiyorsun baska yere corekleniyorsun. Git isine bak

SIRADAKİ HABER